خبر

 • تک بورد - شورای استخراج بیت کوین شفافیت مصرف انرژی را بهبود می بخشد و اقدامات پایدار را بهبود می بخشد

  شورای استخراج بیت کوین شفافیت مصرف انرژی را بهبود می بخشد و اقدامات پایدار را بهبود می بخشد
  22 روز و 4 ساعت قبل

  الون ماسک ، یک تحریک کننده و تحریک کننده صادق رمزنگاری ، اوایل این ماه در توییتر گفت که تسلا به دلیل نگرانی های زیست محیطی دیگر Bitcoin را برای معاملات نمی پذیرد. به طور خاص او گفت آنها نگران استفاده روزافزون از سوخت های فسیلی برای استخراج و معاملات بیت کوین هستند ، به ویژه ذغال سنگ ، که به گفته وی دارای بدترین میزان انتشار از هر نوع سوخت است.

  اخیراً مدیران برخی از لباسهای استخراج معادن بیت کوین در ایالات متحده گرد هم آمده اند تا درباره تأثیرات استخراج بر محیط زیست بحث کنند.

  میزبان این رویداد مایکل مدیر عامل شرکت MicroStrategy بود نمایندگان Argo ، Blockcap ، Galaxy Digital ، Hive Blockchain Technologies و Marathon Digital Holdings و سایرین با حضور سایلور حضور داشتند. ایلان ماسک از تسلا نیز در این مراسم شرکت داشت و در مورد این گردهمایی در توییتر صحبت کرد. RiotBlockchain حضور داشتند و تصمیم گرفتند سازمانی برای استانداردسازی گزارشگری انرژی ، پیگیری اهداف ESG صنعت و آموزش + رشد بازار ایجاد کنند.

  - مایکل سایلور (@ Michael_saylor) 24 مه 2021

  معدنچیان توافق کردند که شورای استخراج بیت کوین را به منظور ارتقا transp شفافیت استفاده از انرژی و بهبود روشهای پایدار استخراج معدن تشکیل دهند.

  حرکت تسلا در اوایل این ماه ، همراه با سرکوب رمزنگاری اخیر در چین ، منجر به هر یک از آنها شد ارزش Bitcoin در کمتر از دو هفته تقریباً 18000 دلار از دست می دهد. چندین سکه معروف دیگر از جمله Litecoin ، Ethereum و Dogecoin به طور گسترده ای اسلاید اخیر بیت کوین را منعکس کرده اند.

  اعتبار تصویر Photocreo Michael Bednarek

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری