خبر

 • تک بورد - شما می توانید

  شما می توانید "تشک بازی" را در ژاپن خریداری کنید که مشکوک شبیه یک تشک معمولی است
  27 روز و 9 ساعت قبل

  WTF ؟! این روزها می توانید کلمه "بازی" را قبل از هر محصولی اضافه کنید و آن را به عنوان راهی برای افزایش نسبت کشتن به مرگ بفروشید. در حالی که هیچ وعده ای در مورد بهتر شدن شما در بازی ها ارائه نمی شود ، آخرین محصول گیج کننده ای که وارد این دسته می شود ، تشک بازی است ، که به غیر از اینکه بسیار نازک است ، واقعاً تفاوت چندانی با اکثر تشک ها ندارد.

  فامیتسو (از طریق Kotaku) می نویسد که تشک موجود در ژاپن از نوع فوم کمی سفت است و از حمایتی که بعد از بازی برای مدت طولانی مورد نیاز است پشتیبانی می کند تا باسن شما بی حس شود. این برای کسانی که هر شب روی یک کف بتنی می خوابند جذاب است. برای بقیه ما که در حال خوابیدن روی تختهایی هستیم که کار مشابهی را انجام می دهند ، این دقیقاً فروش تشک به عنوان یک کالای ضروری نیست.

   https://techbord.com شما می توانید

  تمام ویژگی های بازی محور را بررسی کنید !

  تشک بازی از شرکت ژاپنی Bauhutte می آید ، که تشک نیشیکاوا را برای ایجاد تشک مورد استفاده قرار داد. لازم به ذکر است که شکاف هایی در کف روی تشک وجود دارد که درجات متفاوتی از پشتیبانی را ارائه می دهند ، که به نظر خوب می آید.

  https://techbord.com شما می توانید یک \ 'تشک بازی \' در ژاپن خریداری کنید که مشکوک شبیه یک تشک معمولی است

  شکاف ها با قسمت های بدن شما هماهنگ است. این نوع بازی

  از دیدگاه Bauhutte ، احتمالاً تشک بازی خود را به عنوان همراه ایده آل برای تخت بازی که می سازد می بیند. هرچند ، حتی آن فقط یک تخت معمولی است که تعدادی از اقلام شرکت در خارج از آن قرار گرفته است ، از جمله تخت خواب و میز کناری آن. اما حداقل اکنون می توانید یک تشک رسمی بخرید تا 22 ساعت در روز در حالی که مشغول بازی هستید در حالی که دچار آتروفی عضلانی می شوید ، روی آن بخوابید.

  https://techbord.com شما می توانید

  نبود تخت خواب کش آور ناامید کننده است

  اگر به دلایلی به این تشک علاقه دارید ، قیمت آن بین 28،500 ین (256 دلار) تا 43،500 ین (391 دلار) است و در اندازه های تک ، نیمه دو نفره و دو نفره ارائه می شود.

  جای تعجب نیست که بسیاری می پرسند چرا تشک دارای نام "بازی" است. روکش را می توان برداشته و تمیز کرد - آیا می توان آن را به طریقی بازی کرد؟ شاید ساختن آن به عنوان یک بستر آبی و پر کردن آن با هیولا به صورت کلیشه ای مناسب تر بود. حداقل برخی از RGB سازگار با iCue را اضافه کنید. با این حال ، این بهتر از جوراب های بازی پولی 105 دلاری است که با سه "حالت" مختلف ارائه می شود.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری