خبر

 • تک بورد - شخصی که 30 میلیون دلار برای بلیط سفر به فضا با جف بزوس پرداخت كرده است ، به دلیل

  شخصی که 30 میلیون دلار برای بلیط سفر به فضا با جف بزوس پرداخت كرده است ، به دلیل "درگیری های برنامه ریزی شده" نمی تواند برود
  12 روز و 18 ساعت قبل

  Facepalm: اگر 30 میلیون دلار برای شرکت در کاری تحویل دهید ، تصور می کنید که این یک اولویت بسیار بالا در دفتر خاطرات شما باشد. اما شخصی که این مبلغ را پرداخت کرده تا هفته آینده با جف بزوس به فضا برود ، به دلیل "درگیری های برنامه ریزی" در سفینه نخواهد بود.

  شرکت Blue Origin از Bezos اعلام کرد که برنده ناشناس ، که 27.9 میلیون دلار برای بلیط خود پرداخت کرده است ، برنامه های دیگری در 20 ژوئیه دارد. جایگزین آنها Oliver Daemen ، جوان 18 ساله است فارغ التحصیل دبیرستان. وی در سال 2020 برای دریافت مجوز خلبان خصوصی خود یک سال فاصله داشت و قصد داشت در ماه سپتامبر در رشته فیزیک و مدیریت نوآوری در دانشگاه هلند مستقر در اوترخت تحصیل کند

  پدر دامن ، جو دمن ، مدیرعامل سرمایه گذاری مستقر در هلند شرکت Somerset Capital Partners BV ، مبلغ نامعلومی را برای بلیط پرداخت کرد. بدون شک مقدار قابل توجهی بوده است. Blue Origin به فوربس تأیید کرد که Daemen در حراج ماه ژوئن شرکت داشته است.

  من از رفتن به فضا بسیار هیجان زده هستم. " "من در تمام طول زندگی خود رویای این را داشتم."

  اولیور دیمن 18 ساله است و فضانورد تیلبورگ است و در آن زمان نیدرلاندر در رویمت به سر می برد. Hij gaat mee met de ruimtereis van #BlueOrigin van #JeffBezos. Oliver is onderweg naar Texas، waar de lancering dinsdag plaatsvindt. ثروتمندترین مرد جهان به همراه برادر بنیانگذار آمازون ، مارک بزوس ، در فضاپیمای New Shepard. خلبان باسابقه 82 ساله Wally Funk نیز در آن حضور خواهد داشت. این موشک سه شنبه آینده در غرب تگزاس پرتاب خواهد شد و 62 مایل بالاتر از سطح زمین حرکت می کند و به خط کارمان می رسد ، که به عنوان آغاز فضا شناخته می شود.

  "الیور دیمن با 18 سال سن و 82 سال جوان "والی فانک" نماینده جوان ترین و مسن ترین فضانوردانی است که به فضا سفر کرده اند. "Blue Origin" نوشت.

  انتظار می رود این مأموریت فقط 10 دقیقه طول بکشد ، سه تای آن بدون فضا در فضا سپری خواهند شد. Blue Origin با پرواز خودكار ، نياز به پرسنل ديگر براي هدايت هواپيما را برطرف خواهد كرد و با استفاده از چترها به زمين پايين خواهد آمد.

  Blue Origin گفت كه برنده اصلي با برنامه شلوغ ، "با ماموریت جدید نیو شپارد "، بنابراین حداقل آنها سرانجام به آرزوی خود خواهند رسید.

  در اخبار مرتبط ، دادخواست جلوگیری از بازگشت بزوس به سطح سیاره تقریباً به 160،000 امضا رسیده است.

  اگر دوست دارید به لبه فضا پرواز کنید اما ثروتمند نیستید ، Virgin Galactic ریچارد برانسون در حال اجرا یک قرعه کشی است که یک برنده و دوست خود را به مسافت 250،000 فوت در VSS Unity می بیند ، جایی که آنها می خواهند بی وزنی را تجربه کنید.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری