خبر

 • تک بورد - شاهد وحشت شخصیت های Street Fighter توسط هوش مصنوعی گوگل باشید

  شاهد وحشت شخصیت های Street Fighter توسط هوش مصنوعی گوگل باشید
  26 روز و 16 ساعت قبل

  WTF ؟! این روزها تعداد زیادی برنامه مبتنی بر هوش مصنوعی وجود دارد که می تواند ما را پیرتر ، جوانتر نشان دهد ، جنسیت خود را تغییر دهد و حتی ظاهر ما را در صحنه های فیلم اضافه کند ، اما آیا می توان از چنین فناوری پیشرفته ای استفاده بهتری کرد؟ بله: کشف شخصیت بازی های ویدئویی در شکل انسان چگونه خواهد بود. در مورد بازیگران گسترده Street Fighter ، نتایج کاملاً نگران کننده ای وجود دارد.

  همانطور که توسط VG24 گزارش شده است ، کاربر توییتر Siberian_644 مجموعه ای از تصاویر را منتشر کرده است که نشان می دهد سری مبارزه با محبوب ترین شخصیت ها توسط الگوریتم گوگل به انسان تبدیل شده است. برخی در واقع بسیار چشمگیر هستند و شبیه نسخه های واقعی رزمندگان هستند. اما سایر موارد ، کابوس ها هستند.

  ابتدا Guile ، که به شکل انسانی شبیه یک جیک Busey جوان است.

  Street Fighter V Characters عکس هایی که توسط الگوریتم Google آموزش داده شده است. نخ. #StreetFighter اولین مورد Guile است pic.twitter.com/LK7lKXZQUc

  - Siberian_644 (@Siberian_644) 30 آگوست 2021

  به دنبال موضوع ستاره فیلم ، دوباره در اینجا گیله ، اکنون در لباس جایگزین خود و به راحتی اشتباه با تام کروز در روزهای بازیگران Top Gun.

  https://techbord.com شاهد وحشت شخصیت های مبارز خیابانی توسط هوش مصنوعی Google

  کودی تبدیل به یک انسان متقاعد کننده می شود ، هرچند که اغلب زیر چاقو می رود. آیا این مرد تا به حال سعی کرده است شما را در یک طرح هرمی طناب بزند؟

  https://techbord.com شاهد وحشت شخصیت های مبارز خیابانی توسط Google \ 's AI

  برخی از بهترین تحولات شخصیت های زن Street Fighter هستند. چون لی ، لوسیا هم عالی است.

  https://techbord.com شاهد وحشت شخصیت های Street Fighter باشید توسط AI

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری