خبر

 • تک بورد - سیگنال می خواست تبلیغات اینستاگرام را اجرا کند تا نشان دهد چگونه داده های کاربر جمع آوری و فروخته می شود ، بلافاصله توسط فیس بوک ممنوع می شود

  سیگنال می خواست تبلیغات اینستاگرام را اجرا کند تا نشان دهد چگونه داده های کاربر جمع آوری و فروخته می شود ، بلافاصله توسط فیس بوک ممنوع می شود
  29 روز و 1 ساعت قبل

  سیب زمینی داغ: سیگنال ، برنامه پیام رمزگذاری شده که اخیراً محبوبیت زیادی پیدا کرده است ، تلاش کرد یک کمپین تبلیغاتی اینستاگرام را اجرا کند تا به کاربران نشان دهد چگونه این سیستم عامل رسانه های اجتماعی اطلاعات شخصی خود را با استفاده از ابزار تبلیغات خود هدف قرار می دهد و می فروشد. فیس بوک گفت ، که خیلی سریع نیست و سپس اقدام به خاموش کردن حساب تبلیغاتی سیگنال کرد.

  حریم خصوصی کاربران و رسانه های اجتماعی همیشه رابطه پیچیده ای داشته اند ، بحث های بی پایان درباره تنظیم ، ردیابی رفتار کاربر آنلاین و جمع آوری داده ها را ایجاد می کنند. به همین دلیل است که برخی از شرکت ها به طور فزاینده ای به حریم خصوصی به عنوان یکی از ویژگی های اصلی محصولات خود شروع کرده اند.

  سیگنال ، برنامه پیام رمزگذاری شده ، بر اساس همان فرض محبوبیت جهانی را بدست آورد و چنین نیست. تعجب آور است که می بینیم این شرکت مسائل مربوط به حریم خصوصی را در سیستم عامل های رقیب برجسته می کند. در یک پست وبلاگ تحت عنوان "تبلیغات اینستاگرام فیس بوک به شما نشان نمی دهد" ، سیگنال نشان می دهد که چگونه از خرید تبلیغاتی که به کاربران اینستاگرام نشان می دهد چه اطلاعات شخصی توسط فیس بوک جمع آوری می شود و نحوه استفاده از آنها منع شده است برای فشار دادن تبلیغات هدفمند.

  https://techbord.com سیگنال می خواست تبلیغات اینستاگرام را اجرا کند تا اطلاعات کاربر را نشان دهد جمع آوری شده و فروخته می شود ، بلافاصله توسط فیس بوک ممنوع می شود

  برخی از تبلیغات هدفمندی که سیگنال با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی خود فیس بوک تهیه کرده است

  سیگنال می گوید که فیس بوک چنین کاری نمی کند ساخت فناوری برای کاربران ، اما در عوض برای داده های آنها. این استدلال این است که ابزارهای تبلیغاتی توسعه یافته توسط فیس بوک "" توانایی افشای آنچه در غیر این صورت دیده نمی شود "دارند ، با اشاره به اینکه تبلیغات تبلیغاتی اینستاگرام برای نمایش برخی از اطلاعات کاربر جمع آوری شده توسط این سیستم عامل است. "فیس بوک تمایل به فروش قابل مشاهده در زندگی مردم دارد ، مگر اینکه بخواهد به مردم در مورد چگونگی استفاده از داده های آنها بگوید " ، این شرکت متمرکز بر حریم خصوصی که حساب تبلیغات آن به دلیل تلاش برای نمایش این تبلیغات در اینستاگرام ممنوع شده است ، می گوید.

  غول رسانه های اجتماعی نیز درگیر نبرد حریم خصوصی مشابهی با اپل بوده است ، که اخیراً iOS 14.5.1 را با ویژگی انصراف از ردیابی آگهی منتشر کرده است که به کاربران امکان می دهد برنامه ها را از ردیابی و فشار دادن بین سرویس ها مسدود کنند. تبلیغات هدفمند.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری