خبر

 • تک بورد - سیستم های استخدام خودکار مانع از عبور میلیون ها نامزد خوب از درب ورودی می شود

  سیستم های استخدام خودکار مانع از عبور میلیون ها نامزد خوب از درب ورودی می شود
  16 روز و 19 ساعت قبل

  سالهاست که شرکتها تلاش می کنند تا فرایند استخدام را با خودکارسازی هر چه بیشتر بهینه سازی کنند ، اما با این کار به نقطه ای رسیده اند که بسیاری از نامزدهای شغلی قابل قبول به دلیل استفاده گسترده از نرم افزار استخدام خودکار رد می شوند. ، که نسبت به انسان راحت و کمتر مغرضانه تلقی می شود. اما در حالی که اکثر مدیران استخدام این مسئله را تایید می کنند ، وابستگی به نرم افزارهای غربالگری آنقدر زیاد است که ب

  اتوماسیون بیش از آنچه تصور می کنیم زندگی ما را تغییر می دهد ، اما گاهی اوقات به وعده های متعدد خود عمل نمی کند. در زمانی که شرکت ها برای یافتن کارگران ماهر در تلاش هستند ، به نظر نمی رسد که بسیاری از نامزدهای احتمالی هرگز از اولین مرحله فرایند استخدام عبور کنند - انتخاب رزومه کاری خود از یک توده عظیم.

  با توجه به مطالعه ای که توسط دانشکده تجارت هاروارد منتشر شده است ، ممکن است کارفرمایان در تلاش برای پردازش سریعتر و کارآمدتر برنامه های شغلی ، اتوماسیون را بسیار جلو برده باشند. فرآیند ، انجام بررسی های پیشین و زمان بندی مصاحبه ها می تواند کمک بزرگی باشد ، اما میلیون ها نامزد احتمالی را برای استخدام کنندگان نامرئی می کند.

  https://techbord.com سیستم های خودکار استخدام از ورود میلیون ها نامزد خوب به درب ورودی جلوگیری می کند

  البته عوامل دیگری نیز وجود دارند که پیدا کردن آنها را برای افراد مشکل می کند. اما این مطالعه توضیح می دهد که نرم افزار استخدام خودکار از یادگیری ماشینی استفاده می کنند و پردازش زبان طبیعی بیشترین تأثیر را دارد. کمتر از 75 درصد کارفرمایان آمریکایی از این سیستم ها استفاده می کنند ، در حالی که در کشورهایی مانند آلمان و انگلیس به ترتیب 54 و 58 درصد از این سیستم ها استفاده می کنند. در مورد شرکت های Fortune 500 ، محققان دریافتند که تقریباً همه آنها در فرآیند استخدام خود از اتوماسیون بسیار استفاده می کنند.

  نویسنده اصلی جوزف فولر به وال استریت ژورنال گفت که برخی از این سیستم های خودکار اغلب بر اساس نامزدها فیلتر می کنند. بر اساس معیارهای ضعیف انتخاب شده ، وسیع یا نامربوط ، و معمولاً کسانی را که فقط برای انجام نقش مورد نظر نیاز به آموزش اضافی دارند ، از ملاحظه حذف می کنید. به عنوان مثال می توان به بیمارستان هایی اشاره کرد که در رزومه کاری داوطلبان پرستاری یا ورود اطلاعات به منابع کامپیوتر مراجعه می کنند و فروشگاه های خرده فروشی افرادی را که برای موقعیت کارمند فروشگاه درخواست می کنند اما "کفپوش" را لیست نمی کنند ، رد می کنند. یکی از مهارتهای آنها.

  اکثریت کارفرمایان - 88 درصد - این مسئله را می پذیرند ، اما اکثر آنها به یک روند استخدامی سنتی برنمی گردند. در عوض ، آنها معتقدند که سیستم های خودکار را می توان با گذشت زمان بهبود بخشید. یک استثناء قابل توجه آمازون است که از زمان شروع همه گیری بیش از 450،000 نفر را استخدام کرده است و در ابتدا با نرم افزارهای استخدام خودکار به مشکل برخورده است. در همین حال ، بازار جهانی فناوری های استخدامی قرار است تا سال 2025 به 3.1 میلیارد دلار برسد ، تقریباً دو برابر اندازه ای که چند سال پیش داشت ، بنابراین این واقعیت جدید است - واقعیتی که در آن نمی توانید از درب ورودی عبور کنید. در یک شرکت زیرا یک الگوریتم و نه یک نیروی انسانی به این نتیجه رسیدند که شما مناسب نیستید.

  اعتبار سرپرست: جاستین متز

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری