techbord.com سیاستمداران انگلستان می خواهند PS5 ، Xbox Series X و جرم گیری اجزای PC را ممنوع کنند

یک سیب زمینی داغ: پوست سر همیشه مشکلی برای مصرف کنندگان اصلی است که به دنبال خرید جدیدترین محصولات فن آوری هستند و به ویژه در این فصل فعال بوده اند. در انگلستان ، گروهی از سیاستمداران امیدوارند که با ممنوع کردن فروش مجدد اقلام خریداری شده با استفاده از ربات های خودکار ، در برابر این روش مقابله کنند.

هر راه اندازی اخیر فناوری بزرگ یک نکته مشترک داشت: مشکلات در دسترس بودن. پردازنده های PS5 ، Xbox Series X / S ، RTX 3000 سری ، کارت های Radeon RX 6800 و Ryzen 5000 همه در عرض چند دقیقه از فروش خارج شدند و در eBay به مراتب بیشتر از MSRP خود خاتمه یافتند.

این یک وضعیت تکان دهنده است که بسیاری از کودکان را ناامید می کند و یا والدین ناامید را مجبور به بدهی می کند. در انگلستان ، ده نفر از نمایندگان پارلمان در تلاشند تا جلوی پوست سرها را بگیرند با امضای یک Early Day Motion به نام "فروش مجدد کنسول های بازی و اجزای رایانه ای که توسط ربات های خودکار خریداری شده است. "

حمایت از این حرکت شش نفر بود نمایندگان حزب ملی اسکاتلند و اکنون در مجموع توسط 20 نماینده به امضا رسیده است. VGC می نویسد ، این پیشنهاد می کند قوانینی مشابه قوانینی را که در سال 2018 برای جلوگیری از جوش زدن بلیط های انبوه طراحی شده اند ، اجرا کند. قیمت خرده فروشی توصیه شده و با استفاده از رباتهای خودکار که اغلب حداکثر مقادیر خرید تحمیل شده توسط خرده فروش را دور می زنند ، به صورت عمده خریداری نشوید. "این حرکت را بیان می کند.

 https://techbord.com سیاستمداران انگلستان می خواهند PS5 ، Xbox Series X و جرم گیری اجزای رایانه شخصی را ممنوع کنند

آیا PS5 یا یک دستگاه خریداری می کنید؟ ماشین جدید؟

امید است که ممنوعیت رباتها برای این منظور "این امکان را به فروشندگان بی پروا نرساند که سودهای کلان خود را با هزینه گیمرهای اصلی و کاربران رایانه بدست آورند ، در عین حال جلوگیری از فعالیت های مجرمانه مجرمانه اینترنتی. "" / p>

حرکات اولیه روز (EMD) توسط نمایندگان مجلس برای جلب توجه به یک موضوع خاص ، رویداد یا کمپین استفاده می شود. در وب سایت پارلمان انگلستان آمده است: "از آنجا که زمان خاصی به EDM اختصاص داده نشده است ، تعداد بسیار کمی مورد بحث قرار می گیرد. با این وجود ، بسیاری از آنها مورد توجه عمومی و پوشش رسانه ای قرار می گیرند." یک هدف خاص اغوا کننده برای پوست سرها هستند. یک گروه 3500 PS5 را برای فروش مجدد تأمین کرد و گفت که "پشیمان نیست" زیرا اعضای آن ضعیف هستند و به پول نیاز دارند - نه آنقدر فقیر که توانایی خرید ماشین آلات و پرداخت هزینه اشتراک گروه را ندارند. ، ظاهراً.

تخمین زده می شود که اسکالپرها از فروش مجدد جدیدترین کالاهای فناوری در این تعطیلات نزدیک به 40 میلیون دلار سود کسب کرده اند.

سیاستمداران انگلستان می خواهند PS5 ، Xbox Series X و جرم گیری اجزای PC را ممنوع کنند
tech-culture/سیاستمداران-انگلستان-می-خواهند-ps5-xbox-series-x-و-جرم.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Opera خرید YoYo Games ، تیم پشت استودیوی GameMaker
techbord.com MediaTek کوالکام و سامسونگ را با پیشرفته ترین Dimensity 1200 SoC به کار می گیرد
techbord.com Netflix در سطح جهانی از 200 میلیون مشترک پرداخت شده پیشی گرفته است
techbord.com کمیسیون اروپا برای بازیهای بخار
techbord.com قطب شمال جانشین خمیر حرارتی مشهور MX-4 خود را راه اندازی می کند
techbord.com ربات ها هنوز هم موجودی PlayStation 5 را به صورت خرده فروشی خراب می کنند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.