خبر

 • تک بورد - سگا تجارت بازی های ژاپنی خود را به فروش می رساند و Covid-19 را مسئول این تصمیم می داند

  سگا تجارت بازی های ژاپنی خود را به فروش می رساند و Covid-19 را مسئول این تصمیم می داند
  5 روز و 14 ساعت قبل

  همه گیری Covid-19 سرعت جهانی را به سمت دیجیتالی شدن تسریع کرده است ، و متأسفانه ، این منجر به تلفات جانی در خرده فروشی خشت و خمپاره انداز است. اکنون به نظر می رسد بازی های سگا از جمله این تلفات هستند: گزارش های جدید ادعا می کنند که این شرکت 85.1 درصد از سهام بازی های ژاپنی خود را فروخته است.

  با این وجود سگا بخش کوچکی از تجارت ~ 15 درصد را دارد ، اما به سختی می تواند فعالیت های آن را کنترل کند. خیر ، از اینجا به بعد ، سگا اساساً دستهای خود را شسته است ، که ممکن است برخی از طرفداران مستقر در ژاپن را ناامید کند.

  خریدار در این مورد Genda ، یک شرکت ماشین سرگرمی است ، طبق گزارش یورو گیمر ". مطبوعات می گویند سگا در مورد استدلال فروش کاملاً آزاد بود و موارد زیر را بیان می کرد: ضرر قابل توجهی در 1Q سال مالی منتهی به مارس 2021 ثبت شد.

  سگا همچنین ادعا می کند که قصد ندارد از این فروش سود کسب کند. برعکس ، این شرکت در حال آماده سازی برای "ضررهای خارق العاده" در نتیجه معامله است ، چیزی که سرمایه گذاران از شنیدن آن لذت نخواهند برد.

  عملاً ، تغییر زیادی برای مشتریان در آینده قابل پیش بینی. سگا دیگر بازی های خود را اجرا نخواهد کرد ، اما همچنان نام تجاری Sega را دراختیار خواهند داشت و این شرکت همچنان که خود صلاح می داند بازی های جدیدی را ایجاد می کند.

  دیدن سگا واگذاری بسیار ناراحت کننده است بخش بزرگی از یکی از مشاغل فیزیکی کلاسیک آن ، اما به نظر می رسد حرکت برای بهترین ها است. در هر صورت هیچ امدادی در کشتی در حال غرق شدن باقی نخواهد ماند.

  اعتبار تصویر: استادیوم Sonic

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری