خبر

 • تک بورد - سومین یکپارچه فلزی ظاهر می شود ، این یکی در کالیفرنیا

  سومین یکپارچه فلزی ظاهر می شود ، این یکی در کالیفرنیا
  چند ثانیه قبل

  WTF ؟! در آنچه به نظر می رسد آغاز فیلم هجوم بیگانگان است ، سومین یکپارچه مرموز پیدا شده است ، اما هیچ سرنخی از چگونگی ورود آن به آنجا وجود ندارد. این شی که در بالای کوهی در کالیفرنیا واقع شده است ، شبیه به اشیایی است که اکنون در یوتا برداشته شده و مشابه آن در رومانی است.

  داستان عجیب از آنجا شروع شد که اداره ایمنی عمومی یوتا (DPS) Aero Bureau ، با بخش منابع حیات وحش یوتا ، متوجه "یک مونولیت فلزی در زمین در یک منطقه دور افتاده از سنگ قرمز" شد در حالی که شمارش گوسفندهای بیگورن.

  کارآگاهان اینترنتی از Google Maps استفاده کردند تا نشان دهند که زمانی بین اوت 2015 و اکتبر 2016 ظاهر شد و در حالی که مکان مشخص نشده بود ، در نهایت توسط ماجراجویان ردیابی شد.

  < p> پس از حذف ساختار یوتا ، ساختاری با ظاهری مشابه در رومانی ظاهر شد. اکنون ، یک یکپارچه سوم در بالای کوه Pine در شهر Atascadero ، در ساحل مرکزی کالیفرنیا ظاهر شده است. آتاسکادرو !! (عکسهایAtownreporter) pic.twitter.com/0vPhEWYkeY

  - کانر آلن (ConorCAllen) 2 دسامبر 2020

  "به نظر می رسد ابلیسک سه طرفه از فولاد ضد زنگ ، 10 فوت قد و عرض 18 اینچ این شی در هر گوشه بهم جوش داده شده بود ، با پرچ هایی که صفحات کناری را به یک قاب فولادی احتمالی درون آن متصل کرده بود. "اخبار آتاسكادرو گزارش داد. به زمین فرو رفته و احتمالاً ممکن است از آنجا رانده شود.

  حذف یکپارچه یوتا یک معما بود ، اما از آن زمان یک راهنمای تور ماجراجویی ، سیلوان کریستنسن و پرشگر BASE اندی لوئیس ، معروف به "اسکیچ اندی" ، مسئولیت را به عهده گرفته اند. آنها به دیلی میل گفتند که این زوج و دو همدست تصمیم گرفتند این سازه را بردارند زیرا باعث جذب گردشگرانی شد که "در حال تخریب" زمین اطراف آن بودند. این اقدام افراد زیادی را در شبکه های اجتماعی به عنوان "کارن های دنیای پیاده روی" با مارک های تجاری معرفی کرده است.

  اعتبار تصویر اصلی: کانر آلن / لوک فیلیپس

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری