خبر

 • تک بورد - سرکوب رمزنگاری چین ، کسب و کارهای استخراج را خاتمه می دهد ، قیمت بیت کوین را خراب می کند

  سرکوب رمزنگاری چین ، کسب و کارهای استخراج را خاتمه می دهد ، قیمت بیت کوین را خراب می کند
  23 روز و 6 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ به نظر می رسد که از اواخر سال گذشته روند افزایش شهاب سنگی بیت کوین از آن لذت برده است. قیمت رمزنگاری از اواسط آوریل حدود 50 درصد کاهش یافته است ، کاهشی که توسط معدن داران ارزهای رمزپایه از جمله HashCow و BTC.TOP تشدید شده است ، پس از اعلام خبر سرکوب دیگر کشور ، تمام یا بخشی از فعالیت های چین را به حالت تعلیق درآورد.

  بیت کوین اخیراً کمی غلتک خورده است. در آوریل رکورد 65000 دلار رسید اما وقتی الون ماسک گفت تسلا دیگر به دلیل پرداختن به تأثیرات زیست محیطی معدن ، تسلا دیگر آن را به عنوان پرداخت برای وسایل نقلیه خود قبول نمی کند ، ضربه بزرگی را متحمل شد. مدیر عامل شرکت سپس اشاره کرد که این غول EV دارایی های بیت کوین خود را فروخته یا قصد فروش آن را دارد و قیمت را بیشتر پایین می آورد. ماسک بعداً گفت كه تسلا BTC خود را نفروخته است.

  روز جمعه ، كمیته شورای ایالتی به سرپرستی معاون نخست وزیر لیو وی ، سرکوب ارزهای مجازی را به عنوان بخشی از تلاش ها برای مهار ریسک های مالی اعلام کرد. اولین بار است که کابینه چین استخراج معادن را هدف قرار می دهد ، یک تجارت عظیم در کشوری که تا 70٪ از منابع رمزنگاری شده جهان را شامل می شود.

   https://techbord.com سرکوب رمزنگاری چین با پایان کار مشاغل معدنی ، سقوط قیمت بیت کوین

  Huobi Mall ، بخشی از ارز رمزنگاری شده Huobi ، استخراج رمزنگاری و برخی موارد را به حالت تعلیق درآورد. خدمات تجارت به مشتریان جدید از سرزمین اصلی چین. از طریق کانال رسمی تلگرام خود از مشتریان خواست "نگران و آرام نباشند".

  استخراج معدن Crypto BTC.TOP ، در همین حال ، با اشاره به خطرات نظارتی ، تعلیق تجارت خود در چین را اعلام کرد. جیانگ ژوئر ، بنیانگذار ، نوشت: "در دراز مدت ، تقریباً همه سکوهای استخراج رمز معاملات چینی در خارج از کشور فروخته می شوند ، زیرا تنظیم کننده های چینی در زمینه استخراج معادن در خانه سرکوب می کنند." علاوه بر این ، معدنچی رمزنگاری HashCow گفت که فعالیت های جدید در چین را به حالت تعلیق در می آورد.

  با وجود اهمیت آن در صنعت ، دولت چین طرفدار رمزنگاری نیست. این مبادلات را در سال 2017 ممنوع کرد.

  نبرد واقعی بین فیات و رمزنگاری است. در حالت تعادل ، من از مورد دوم پشتیبانی می کنم.

  - الون ماسک (elonmusk) 22 مه 2021

  در اعلامیه چین دیروز سقوط بیت کوین به بیش از 31000 دلار رسید ، پایین ترین قیمت BTC از اوایل ژانویه ، هرچند که کمی صعود کرده در زمان نوشتن این مقاله حدود 36000 دلار است. از قضا ، الون ماسک با انتشار توئیتی مبنی بر اینکه رمزنگاری را به ارزهای سنتی فیات ترجیح می دهد ، به بازگشت آن کمک کرد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری