خبر

 • تک بورد - سرویس پخش بازی Workshop در این ماه وارد می شود و انیمیشن ها ، نمایش ها ، مجلات و مینیاتورهای رایگان را ارائه می دهد

  سرویس پخش بازی Workshop در این ماه وارد می شود و انیمیشن ها ، نمایش ها ، مجلات و مینیاتورهای رایگان را ارائه می دهد
  7 روز و 12 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: طرفداران همه چیز Games Workshop قادر خواهند بود از 25 آگوست به سرویس پخش جدید این شرکت دسترسی پیدا کنند. Warhammer Plus از طریق برنامه و وب سایت Android / iOS و همچنین Apple TV ، Amazon در دسترس خواهد بود. Fire TV و خدمات Roku.

  تعداد زیادی عناوین کارگاه بازی با کیفیت متفاوت برای رایانه های شخصی موجود است که یکی از جدیدترین آنها Necromunda: Hired Gun است. Warhammer Plus بر برنامه های تلویزیونی و انیمیشن ها تمرکز می کند و در عین حال دسترسی عالی به برنامه های همراه رسمی بازی ها ، رمان ها و فهرست مجلات کوتوله سفید را ارائه می دهد.

   https://techbord.com خدمات پخش کارگاه بازی ها این ماه وارد می شود و انیمیشن ها ، نمایش ها ، مجلات و مینیاتورهای رایگان را ارائه می دهد

  برنامه های متحرک بخش ها به احتمال زیاد بزرگترین قرعه کشی برای طرفداران خواهد بود. این شامل فرشتگان مرگ و هامر و بولتر ، به همراه دیگران از تنظیمات Warhammer 40،000 و Age of Sigmar است. همچنین برنامه های زنده ای مانند Citadel Color Masterclass وجود دارد که تکنیک های نقاشی مدل ، Loremasters و Battle Report را آموزش می دهد.

  هزینه این سرویس ماهانه 5.99 دلار یا سالانه 59.99 دلار است. ایالات متحده ، بریتانیا ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند ، ایرلند ، بلژیک ، هلند ، دانمارک ، سوئد ، آلمان و ایتالیا ، با اضافه شدن مناطق بیشتری در طول زمان. خریداران همچنین یک مینیاتور اختصاصی رایگان-Vindicare Assassin یا Orruk Megaboss-دریافت می کنند و می توانند دیگری را بعداً خریداری کنند.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری