techbord.com سرویس اینترنت Starlink اسپیس اکس وارد بتا عمومی می شود که هر ماه 99 دلار قیمت دارد

چیزی که باید منتظر آن بود: SpaceX می گوید بیش از 700،000 نفر تاکنون ابراز تمایل به خدمات اینترنت ماهواره ای نوپا کرده اند. این شرکت یک آزمایش بتا عمومی را با استفاده از کاربران منتخب در ایالات متحده آغاز کرده است و انتظار می رود که در سال 2021 به سرعت در تقریباً تمام مناطق جهان گسترش یابد. در صورت موفقیت ، این می تواند به یک بازار 1 تریلیون دلاری تبدیل شود زیرا افرادی که سرویس دهی آنها دشوار است ر

اوایل این ماه ، اسپیس ایکس اعلام کرد که با موفقیت 60 ماهواره دیگر نیز پرتاب کرده و مجموع صورت فلکی Starlink را به بیش از 700 رسیده است. این شرکت فکر می کند برای انجام آزمایش بتا عمومی برنامه خود برای ارائه زیر 20 میلی ثانیه کافی است. پهنای باند تأخیر به مناطق روستایی در سراسر جهان.

شب گذشته ، این شرکت از طریق ایمیل با چندین نفر در ایالات متحده و کانادا تماس گرفت که علاقه خود را برای ثبت نام در این سرویس ابراز داشتند. در طول تابستان ، SpaceX یک آزمایش بتا خصوصی از Starlink انجام داد و نتایج آن به Reddit رسید که در آن 11 تست سرعت ناشناس با استفاده از ابزار speedtest.net Ookla انجام شد سرعت بارگیری از 11 مگابیت بر ثانیه تا 60 مگابیت بر ثانیه و سرعت بارگذاری از 5 مگابیت بر ثانیه تا 18 مگابیت در ثانیه است. بهترین تأخیر به دست آمده 31 میلی ثانیه هنگام آزمایش بر روی سرورهای Frontier در لس آنجلس ، کالیفرنیا بود.

https://techbord. com سرویس اینترنت Starlink SpaceX وارد بتا عمومی می شود ، با قیمت 99 دلار در ماه

بتا عمومی Starlink - دوبله شده - " Better than Nothing Beta، "کاربران را ملزم می کند تجهیزات لازم (ترمینال کاربر ، سه پایه نصب شده و روتر) را با قیمت 499 دلار خریداری کنید و سپس ماهانه 99 دلار برای دریافت سرویس فعال بپردازید. سرعت تخمینی از 50 مگابیت بر ثانیه تا 150 مگابیت بر ثانیه است ، در حالی که تاخیر معمول باید حدود 20 تا 40 میلی ثانیه باشد.

نامگذاری شوخی ندارد ، زیرا SpaceX انتظار ندارد که این سرویس برای افرادی مفید باشد در حال حاضر باند پهن کابل یا فیبر باند سریع در خانه دارید که می تواند بسیار سریعتر و نسبتاً ارزان باشد. این شرکت می گوید آزمایش كنندگان بتا همچنین باید انتظار داشته باشند كه دوره های كوتاهی از اتصال را تجربه كنند كه این نیز ایده آل نیست. همانطور که گفته شد ، هیچ اشاره ای به محدودیت داده ها نشده است ، که این مسئله اصلی برای افرادی که از خانه کار می کنند تبدیل شده است.

https://techbord.com سرویس اینترنت Starlink SpaceX وارد بتا عمومی می شود ، با قیمت 99 دلار در هر ماه

بتا عمومی Starlink با انتشار یک تلفن همراه همراه است برنامه ای برای iOS و Android که کاربران را از طریق فرایند نصب با استفاده از واقعیت افزوده راهنمایی می کند. این بدان معناست که الون ماسک قول داده که کیت Starlink یک روش "شاخه در سوکت ... نقطه آسمان است" وعده آن ساده نیست.

SpaceX جاه طلبی بالایی با Starlink دارد ، همانطور که قصد دارد یک صورت فلکی عظیم از تقریباً 12000 ماهواره را بسازد که در مدار کم زمین ساکن باشند و خدمات پهنای باند را برای افرادی در سراسر جهان که خدمات عادی کند ، غیر قابل اعتماد و گران هستند پخش کند. برای این منظور ، باید تعداد زیادی ایستگاه زمینی بسازد و پایانه های کاربر را با قیمت مناسب تر کند. در صورت موفقیت ، این شرکت بازاری را تخمین خواهد زد که حدود 1 تریلیون دلار برآورد می شود.

برای کسانی که فکر می کنید چه زمانی ممکن است فرصتی برای آزمایش سرویس جدید پیدا کنید ، SpaceX قصد دارد در ماه های آینده یک گسترش سریع داشته باشد ، هدف قرار دادن سال 2021 برای دسترسی عمومی.

سرویس اینترنت Starlink اسپیس اکس وارد بتا عمومی می شود که هر ماه 99 دلار قیمت دارد
tech-culture/سرویس-اینترنت-starlink-اسپیس-اکس-وارد-بتا-عمومی-می-شود-که.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بهترین روترهای Wi-Fi 2020
techbord.com چگونه منوی زمینه Windows 10 را سفارشی کنیم
techbord.com Ryzen 7 5800U AMD در Geekbench نشان داده می شود ، در مقابل تلفن همراه Zen 2 امیدوار کننده به نظر می رسد
techbord.com پوشه
techbord.com زیراکس PARC فیس بوک ، توییتر و اسنپ را به نقض چندین حق ثبت اختراع خود متهم می کند
techbord.com در اینجا کشورهایی با بیشترین و کم هزینه ترین اینترنت وجود دارد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.