خبر

 • تک بورد - سامسونگ یک شلوار جین 1499 دلاری با جیب طراحی شده برای نگه داشتن گوشی هوشمند Galaxy Z Flip3 رونمایی کرد

  سامسونگ یک شلوار جین 1499 دلاری با جیب طراحی شده برای نگه داشتن گوشی هوشمند Galaxy Z Flip3 رونمایی کرد
  5 روز و 6 ساعت قبل

  سامسونگ یک شلوار جین با جیب‌های کوچک‌تر را معرفی کرده است که به طور خاص برای گلکسی Z Flip3 طراحی شده است. شلوار یک کالای تبلیغاتی محدود برای جلب توجه به اندازه جمع و جور گوشی در صورت تا شدن است. شلوار جین طراح دقیقاً ارزان نخواهد بود، بنابراین به جیب های عمیق نیاز خواهید داشت.

  سامسونگ با همکاری متخصصان لباس جین دکتر Denim از عرضه جین جیبی Z Flip خبر داد، یک جین جین که شکل تاشو Galaxy Z Flip3 را جشن می‌گیرد. نسخه محدود 450 جفت با برچسب قیمت 1499 دلار استرالیا (حدود 1052 دلار) عرضه خواهد شد. "قطعه بیانیه" همچنین با Galaxy Z Flip3 رایگان عرضه می شود که به تنهایی با قیمتی در حدود 1000 دلار به فروش می رسد.

  جیب های پشتی کاملاً برداشته شده اند. در عوض، یکی از جیب های واقع در عقب به قسمت جلوی ران منتقل شده است. طراحی شده است تا با ابعاد دقیق Galaxy Z Flip3 مطابقت داشته باشد. دکتر دنیم همچنین دو الگوی Z بزرگ را روی جیب های جلو دوخته است. برای برجسته کردن بیشتر شلوار جین نسخه ویژه، جین جیبی Galaxy Z Flip3 و Z Flip Pocket Denim با بسته‌بندی شیک دکتر جین وارد بازار می‌شوند.

  "تلفن‌های هوشمند اغلب جیب‌پسند نیستند، بنابراین ما از آن استفاده کرده‌ایم. هیلی والتون، رئیس بازاریابی برند سامسونگ موبایل، می‌گوید: گواهینامه‌های سبک دکتر دنیم برای طراحی شلوار جین که هنجارهای جیب را تکان می‌دهند و کاملاً متناسب با گلکسی Z Flip3 جمع‌وجور ما هستند. "کاربران Galaxy Z Flip3 ما بهترین ها را در طراحی و جیب بودن انتظار دارند، و چه چیزی بهتر از یک جین سفارشی برای همراهی با تلفن های ممتاز ما."

  مشتریان می توانند جین جیبی Z Flip را از طریق آن خریداری کنند. وب سایت دکتر دنیم در سبک های مردانه و زنانه. علاقه مندان باید با توجه به وضعیت فعلی بازار اسکالپینگ سریع عمل کنند. یخچال Xbox Series X را که در عرض چند دقیقه ربوده شد، به خاطر دارید؟

  آخرین دستگاه‌های تاشو سامسونگ قدرت ماندگاری خود را در بازار رقابتی شدید نشان داده‌اند. مجموع فروش گلکسی Z Flip3 و Galaxy Z Fold3 از زمان عرضه در ماه آگوست به 2 میلیون دستگاه رسید و از پرچمداران گلکسی اس 21 و گلکسی نوت 20 سامسونگ پیشی گرفت.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری