خبر

 • تک بورد - سال 2020 یک سال پرچم برای سازندگان محتوا بوده است

  سال 2020 یک سال پرچم برای سازندگان محتوا بوده است
  چند ثانیه قبل

  سیستم عامل هایی که برای برقراری ارتباط محتواسازان و افراد مشهور با طرفدارانشان طراحی شده اند ، در طول همه گیر شدن رشد کرده اند. همانطور که به 2021 نگاه می کنیم ، شواهد زیادی وجود ندارد که نشان دهد این روند کند خواهد شد. در واقع ، شرکت هایی مانند Reddit ، Snapchat و Facebook با خریدها و راه اندازی محصولات جدید در حال تسریع در شتاب دهنده هستند.

  وقتی اوایل سال جاری همه گیری ایجاد شد و شرکت های فناوری شروع به اعزام کارمندان به خانه برای کار از راه دور کردند ، یک گروه به ویژه آسیب پذیر به نظر می رسید. همانطور که مشخص شد ، تولیدکنندگان محتوا در دوره Covid رونق زیادی داشته اند.

  گزارش اخیر Axios نشان می دهد که چگونه فروشگاه های مختلف در سال 2020 موفق بوده اند. Patreon ، که به ایجاد کنندگان خدمات اشتراک کمک می کند ، اکنون تعداد بیشتری دارد بیش از شش میلیون نفر که رویاهای متخصصان را تأمین می کنند. پیش بینی می شود OnlyFans ، یک سرویس اشتراک محتوا که یک فروشگاه محبوب برای محتوای بزرگسالان است ، امسال 300 میلیون دلار سود کسب کند.

  https://techbord.com 2020 یک سال پرچم برای سازندگان محتوا بوده است

  تعداد افرادی که در Twitch پخش جریانی می کنند نیز در سال 2020 دو برابر شده است ، هرچند گزارش شده است که میزان بازدید به نسبت متناسب نیست.

  همانقدر چشمگیر است ، وب سایت اشتراک ویدیو که افراد مشهور و چهره های عمومی می توانند فیلم های شخصی را برای طرفداران پرداخت کنند. در ماه ژوئن ، این سرویس پیشنهاد جدیدی را ارائه داد که در آن مشتریان می توانند برای شرکت در یک مکالمه بزرگنمایی خصوصی با ستاره پرداخت کنند.

  بارگیری برنامه Cameo با 134 درصد افزایش در سال است.

  ارزش اشتراک در Etsy ، سایت تجارت الکترونیکی که مردم در آن انواع کالاهای دست ساز و صنایع دستی را می فروشند ، از ابتدای سال تاکنون 300 درصد افزایش یافته است.

  اعتبار تصویر Sutipond Somnam ، ایوان کروک

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری