خبر

 • تک بورد - ریدلی اسکات می‌گوید The Last Duel به خاطر نسل هزاره و «تلفن‌های همراه اف**پادشان» شکست خورد.

  ریدلی اسکات می‌گوید The Last Duel به خاطر نسل هزاره و «تلفن‌های همراه اف**پادشان» شکست خورد.
  16 روز قبل

  ریدلی اسکات برای برخی از بهترین و نمادین ترین فیلم های سینما - بلید رانر، بیگانه، گلادیاتور، پشت دوربین بوده است. آخرین پیشنهاد او، «آخرین دوئل»، یکی دیگر از آثاری است که نقدهای تحسین برانگیزی از منتقدان دریافت کرده است، اما این مورد به باکس آفیس تبدیل نشده است. به گفته کارگردان، تقصیر هزاره‌های بی‌تفاوت و «تلفن‌های همراه همجنس‌شان» است.

  اسکات از حضور خود در پادکست WTF مارک مارون استفاده کرد تا دلیل عملکرد ضعیف The Last Duel را فاش کند. او گفت: «فکر می‌کنم آنچه به آن خلاصه می‌شود – چیزی که ما امروز داریم، مخاطبانی هستند که با این تلفن‌های همراه بزرگ شده‌اند». "هزاره [sic] هرگز نمی خواهند چیزی به آنها آموزش داده شود مگر اینکه شما آن را با تلفن همراه بگویید. این کارگردان 83 ساله افزود: همین الان با فیس بوک. "من فکر می کنم این یک جهت گیری اشتباه است که در آن نوع اعتماد به نفس اشتباهی به این نسل اخیر داده شده است."

  هزاره ها، برای کسانی که آشنا نیستند، عموماً به عنوان کسانی که بین آنها متولد شده اند طبقه بندی می شوند. 1981 و 1996.

  آخرین دوئل، با بازی بن افلک، جودی کومر، مت دیمون و آدام درایور، یک درام تاریخی حماسی است که در قرن چهاردهم فرانسه اتفاق می‌افتد که به مسائل اجتماعی مربوط به امروز می‌پردازد. امتیاز 85% "تازه" در Rotten Tomatoes و 81% امتیاز مخاطب دارد.

  اما علیرغم همه تمجیدها، The Last Duel تنها 27 میلیون دلار از بودجه 100 میلیون دلاری را پس گرفته است. اسکات تاکید کرد که دیزنی تمام تلاش خود را برای تبلیغ این فیلم انجام داده است. او گفت: "دیزنی کار تبلیغاتی فوق العاده ای انجام داد." "رؤسا فیلم را دوست داشتند […] من نگران بودم که برای آنها نباشد."

  این اولین باری نیست که اسکات خشم یک جمعیت خاص را برانگیخته است. او اخیراً از فیلم‌های ابرقهرمانی با عنوان «f**king boring as s**t» یاد کرد و در سال 2017 گفت که ترجیح می‌دهد «به ساختن فیلم‌های هوشمند» به جای هر فیلمی که شخصیت‌های DC و Marvel را نشان دهد، ادامه دهد. . او خیلی طرفدار نسخه اپیک گیمز تبلیغات اپل در سال 1984 نیز نبود — اسکات نسخه اصلی را کارگردانی کرد.

  کووید همچنان بر تماشاگران سینما تأثیر می گذارد. البته، بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند فیلم‌های پرفروشی مانند فیلم‌های ابرقهرمانی را روی صفحه نمایش بزرگ ببینند، در حالی که منتظر هستند تا فیلم‌هایی مانند The Last Duel به سرویس‌های استریم دسترسی پیدا کنند. فیلم بعدی اسکات، خانه گوچی، این هفته اکران می شود. او احتمالا امیدوار است که هزاره‌ها بتوانند آنقدر از تلفن خود استفاده کنند تا از آن لذت ببرند، اگرچه بررسی‌های اولیه چندان مثبت نبوده است.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری