خبر

 • تک بورد - ریدلی اسکات تایید کرد که سریال تلویزیونی Blade Runner در دست ساخت است

  ریدلی اسکات تایید کرد که سریال تلویزیونی Blade Runner در دست ساخت است
  3 روز و 12 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن باشیم: فرنچایز Blade Runner در حال اضافه شدن دیگری است. روز دوشنبه، رادیو بی‌بی‌سی 4 امروز مصاحبه‌ای با ریدلی اسکات پخش کرد که در آن تأیید کرد که یک سریال تلویزیونی بر اساس این فیلم در حال تولید است. آخرین بازی لایو اکشنی که IP دریافت کرد Blade Runner 2049 بود که با وجود نقدهای تحسین برانگیز منتقدان در باکس آفیس بمباران شد.

  در مصاحبه اخیر با بی‌بی‌سی، ریدلی اسکات، کارگردان فاش کرد که سریال تلویزیونی Blade Runner در دست ساخت است. این فیلمساز برنده جایزه می گوید که خلبان و "انجیل" این نمایش قبلا نوشته شده است. کتاب مقدس یک برنامه تلویزیونی توصیفی از جهانی است که نمایش در آن اتفاق می‌افتد که فراتر از فیلمنامه است - به بیان دیگر، افسانه جهان.

  "ما' قبلاً نسخه آزمایشی Blade Runner را نوشته‌ام. و Alien اکنون برای خلبان نوشته شده است. کارگردان، ریدلی اسکات، می‌گوید که برنامه‌های تلویزیونی Blade Runner و Alien در حال توسعه هستند و آنها در حال جمع‌آوری «انجیل» هر دو پروژه هستندhttps://t.co/niPYpaHxfG #R4Today pic.twitter.com/4vTPGyZXtz

  — رادیو بی بی سی 4 امروز (@BBCr4today) 22 نوامبر 2021

  اسکات جزئیاتی را ارائه نکرد که چه کسی در این پروژه یا نحوه نمایش نقش دارد در داستان کلی دنیای سینمایی بلید رانر جای می گیرد. او همچنین به یک پنجره تخمینی انتشار اشاره نکرد. با این حال، سریال تلویزیونی بیگانه اسکات که در دسامبر گذشته معرفی شد، انتظار می‌رود اولین بار در سال 2023 پخش شود. با فرض اینکه پروژه‌ها برنامه‌های تولید مشابهی داشته باشند، نمایش Blade Runner زودتر از سال 2024 وارد بازار می‌شود.

  در این مدت، Adult Swim و Crunchyroll اولین نمایش Blade Runner: Black Lotus را در این ماه آغاز کردند. سریال پویانمایی هفتگی 13 قسمتی در سال 2032 در لس آنجلس می گذرد و داستان یک تکرار کننده شمشیر به دست با فراموشی به نام ال را دنبال می کند که سعی می کند از دست بلید رانرها فرار کند (تریلر زیر).

  Blade Runner: Black Lotus هر بار پخش می شود. شنبه در شنای بزرگسالان و تا کنون سه هفته است. اگر می‌خواهید به عقب برگردید، می‌توانید قسمت‌های منتشر شده قبلی را در وب‌سایت Crunchyroll یا Adult Swim تماشا کنید (با ارائه‌دهنده کابل خود وارد شوید).

  Nightdive Studios همچنین در حال بازسازی ماجراجویی قدیمی Blade Runner با نقطه و کلیک است. از سال 1997. Blade Runner: Enhanced Edition سال گذشته برای کنسول ها و رایانه های شخصی عرضه شد. متأسفانه، Nightdive تحویل را برای مدت نامحدودی در سال گذشته به تعویق انداخت. توسعه‌دهنده گفت که پروژه چالش‌برانگیزتر از آنچه پیش‌بینی می‌شد به نظر می‌رسد.

  ممکن است با سرعتی که همه چیز پیش می‌رود، اولین سری تلویزیونی Blade Runner را قبل از بازسازی بازی ببینیم. خوشبختانه Blade Runner اصلی به لطف ScummVM هنوز در حالت سال 1997 قابل بازی است. می توانید آن را در GOG دریافت کنید.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری