خبر

 • تک بورد - روسیه می تواند تام کروز را در مسابقه برای فیلمبرداری اولین فیلم روی ISS شکست دهد

  روسیه می تواند تام کروز را در مسابقه برای فیلمبرداری اولین فیلم روی ISS شکست دهد
  11 روز و 16 ساعت قبل

  در ادامه رقابت چندین دهه آمریکا و روسیه ، این دو ابرقدرت بار دیگر درگیر یک رقابت فضایی هستند. اگرچه این بار ، این یک رقابت است که ببیند چه کسی می تواند اولین فیلم را در مدار کم زمین بسازد.

  یولیا پرسیلد بازیگر روسی (بالا) و کلیم شیپنکو ، فیلمساز ، در 5 اکتبر هنگام پرواز از کیهان فضایی بایکونور ، با آنتون شکاپلروف ، مأمور فضایی خواهند بود و با مأمور فضایی روبرو می شوند و مقصد آنها ایستگاه فضایی بین المللی است (ISS) ) ، جایی که آنها صحنه هایی را برای یک درام فضایی با عنوان فعال "چالش" فیلمبرداری می کنند. خبرگزاری RIA گزارش می دهد که این طرح شامل ماموریت یک جراح زن برای انجام عملیاتی بر روی یک فضانورد بیمار برای بازگشت به زمین است. بلافاصله.

  سال گذشته شنیدیم که تام کروز و کارگردان داگ لیمان نیز برای ساخت یک فیلم به ISS می روند. آمریکایی ها در همان ماه با پرزیلد ، شیپنکو و شکاپلروف به ایستگاه فضایی می روند - تاریخ دقیق آن مشخص نشده است - اما به نظر می رسد روسیه قصد دارد ابتدا به آنجا برسد.

  https://techbord.com روسیه می تواند در مسابقه فیلمبرداری اولین فیلم روی ISS تام کروز را شکست دهد

  گزارش شده است كه كلیم شیپنكو

  روسیه پس از تأیید كروز برای رفتن به ISS ، پروژه فیلم فضایی خود را آغاز كرده است. آژانس فضایی روسیه Roscosmos در ماه نوامبر آگهی تبلیغاتی "نقش اصلی در اولین فیلم بلند فیلمبرداری شده در فضا" را منتشر کرد. "

  همانطور که گاردین گزارش داد ، بازیگر نقش اصلی زن برای دیدار با چندین مشخصات: یک شهروند روسی بین 25 تا 40 سال ، وزن بین 50 کیلوگرم (110 پوند) و 70 کیلوگرم (154 پوند) ، و "قفسه سینه" تا 112 سانتی متر (47 اینچ) دارد. "علاوه بر این ، او باید بتواند 1 کیلومتر را در مدت سه دقیقه و نیم بدود ، 800 متر آزاد را در 20 دقیقه شنا کند و از یک تخته پرش 3 متری با تکنیک چشمگیر شیرجه بزند." تجربه بازیگری قبلی لازم نبود.

  پرزیلد ، 36 ساله و شیپنکو ، 37 ساله ، از میان هزاران متقاضی بر اساس "نتایج انتخاب پزشکی و خلاقانه " انتخاب شدند. "آموزش آنها از ژوئن آغاز می شود و از تلویزیون روسیه پخش می شود. شبکه کانال یک ، تهیه کننده این فیلم.

  شکست دهد" آنها باید از جمله آزمایشات سانتریفیوژ را انجام دهند ، یک ایستگاه ارتعاش ، برای انجام پروازهای مقدماتی و آموزشی در هواپیما در جاذبه صفر ، برای گذراندن دوره آموزش چتربازی ". Roscosmos گفت.

  در طول این همه تنش در طول سالها ، ISS منطقه ای است که در آن ایالات متحده و روسیه کار کرده اند بهتر است ، اما به نظر می رسد که در حال پایان است. معاون نخست وزیر یوری بوریسف گفت مسکو به شرکای خود اطلاع می دهد که روسیه از سال 2025 پروژه ISS را ترک می کند تا در ساخت ایستگاه فضایی خود تمرکز کند.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری