خبر

 • تک بورد - رفتن به

  رفتن به "دست آزاد" با سوپر کروز GM
  8 روز و 11 ساعت قبل

  قبلاً این درک منظم وجود داشت که "هندزفری" در اتومبیل ، مربوط به ارسال و دریافت تماس تلفنی یا پیام در حین حرکت است ، اما این عبارت به لطف فناوری رانندگی هندزفری مانند سوپر کروز جنرال موتورز. ما این فرصت را داشتیم که ویژگی نسبتاً جدید را در صدها مایل در SUV پرچمدار کادیلاک ، Escalade 2021 آزمایش کنیم.

  این روزها عباراتی مانند رانندگی بدون هندزفری ، اتومبیل های خودران یا رانندگی نیمه مستقل ، آنچه را که وسایل نقلیه واقعاً می توانند انجام دهند ، گل آلود می کند. Super Cruise در حال حاضر تنها فناوری رانندگی بدون هندزفری است ، اما با سرعتی پیشرفت می کند که در بیش از گرانترین وسایل نقلیه جنرال موتورز در دسترس خواهد بود.

   https://techbord.com با Super Cruise GM

  قبل از اینکه وفادار تسلا نام من را منفجر کند ، خود خودروساز برقی اظهار داشته است که خلبان اتوماتیک "فقط برای یک راننده کاملاً توجه که دستانش روی چرخ است و آماده است هر زمان بخواهد استفاده شود".

  با این حال ، خلبان اتوماتیک تسلا و کامل رانندگی خودکار (نام این ویژگی است) کار بسیار خوبی در پیمایش در شهر و مسیرها انجام می دهد ، اما به طور مکرر از رانندگان می خواهد که دستان خود را روی چرخ نگه داشته و توجه کنند. به نظر می رسد که تسلا به سرعت فن آوری خود را به روز می کند و ممکن است بتواند یک سیستم کاملاً برجسته مانند GM's Super Cruise را در یک جدول زمانی مناسب ارائه دهد.

  Super Cruise چیست؟

  اولین کروز سوپر کروز اولین بار در سدان Cadillac CT6 زیبا ظاهر شد ، همان چیزی است که GM به عنوان تکامل بعدی کنترل کروز تصور می کند. اگر طی چهار سال گذشته چیز زیادی در مورد آن نشنیده بودید ، شما را سرزنش نمی کردیم.

  https://techbord.com با استفاده از Super Cruise GM >

  Super Cruise پاسخ GM برای محدودیت های فعلی در این ویژگی ها است. به طور خاص ، این درک بهتری از مسیرهایی است که وسیله نقلیه در آن مشغول به کار است و می تواند با خیال راحت با راننده در مورد زمان تصدی اتومبیل ارتباط برقرار کند.

  جایی که اکثر اتومبیل ها از دوربین ها و سنسورهای رادار برای Super Cruise همچنین شامل مرجعی از داده های نقشه بسیار دقیق است که با استفاده از LiDAR (مخفف مخفف Light Detection and Ranging ، که نوع خاصی از روش نگاشت لیزر است) ایجاد شده است که اطمینان حاصل می کند خودرو فقط نیست با تکیه بر حسگرهای روی صفحه داده های نقشه LiDAR توسط Ushr ارائه شده و تا نزدیکترین اینچ 4 اینچ شرح داده شده است.

  https://techbord. com با

  در آمریکای شمالی بیش از 200000 مایل اطلاعات نقشه برداری شده از بزرگراه وجود دارد که مکان های زیادی را برای فعالیت در Super Cruise فراهم می کند. داده های نقشه به صورت فصلی به روز می شود و در داخل ذخیره می شود و هنگام رانندگی جریان نمی یابد. به روزرسانی های نقشه در سه سال اول زندگی خودرو رایگان است. پس از آن ، به روزرسانی ها 25 دلار در ماه است که ممکن است برای صاحبان کادیلاک خوشایند باشد ، اما برای ویژگی ای که قبلاً 36 ماه رایگان بود ، کمی گران به نظر می رسد ...

  علاوه بر این داده های نقشه ، Super Cruise از یک سیستم نظارت برای پیگیری توجه راننده استفاده می کند. یک دوربین مادون قرمز روی ستون فرمان دارای دید بدون مانع از صورت راننده است و می تواند تشخیص دهد که راننده به جاده نگاه می کند یا اینکه از وظیفه پیشین دور شده است.

  https://techbord.com با Super Cruise GM >

  در جاده می توانید بگویید که یک مسیر با استفاده از Super Cruise به لطف نماد فرمان در خوشه سنج قابل استفاده است. پس از حضور ، فقط دکمه مطابقت روی فرمان خودرو را فشار دهید. چراغ روی چرخ باید سبز شود ، به این معنی Super Cruise فعال است و می توانید دستان خود را از روی چرخ بردارید.

  درست مانند استفاده از کروز کنترل تطبیقی ​​، می توانید حداکثر سرعت و تنظیم فاصله را با استفاده از دکمه ها تنظیم کنید و سوئیچ های راک روی فرمان.

  Super Cruise با سرعت وسیله نقلیه جلویی تنظیم می شود و بسته به تنظیم فاصله شما ، فاصله نزدیک یا بیشتری را از وسیله نقلیه جلوتر حفظ می کند. مانند سایر وسایل نقلیه با کروز کنترل تطبیقی ​​، کمترین شکاف ممکن است فضای زیادی را برای فشار دادن رانندگان دیگر در مقابل شما فراهم کند و باعث کند شدن سرعت خودرو و ایجاد مجدد آن فضا شود. این حلقه ممکن است گاهی ناامید کننده باشد.

  وقتی Super Cruise فعال باشد ، خودرو وظایف فرمان را بر عهده می گیرد و خطوط جاده را دنبال می کند. این خودرو موفق شد خودرو را حتی در بزرگراه ها با پیچ های پیچیده در لاین خود نگه دارد ، چیزی که می تواند باعث کنترل سایر سیستم های کروز کنترل تطبیقی ​​و حفظ خط شود.

   https://techbord.com با Super Cruise GM

  وقتی Super Cruise شروع به غیرفعال شدن می کند ، راننده باید آماده باشد. فرمان چشمک می زند قرمز و خودرو شروع به ترمز می کند. هنگامی که فرمان را تحویل می گیرید ، آن را تکان دهید یا به نوعی آن را حرکت دهید ، این سیستم نشانه ای است که شما به آن توجه می کنید. به نظر می رسد استفاده از گاز یا ترمز فقط این ویژگی را راضی نمی کند.

  اگر هنگام غیرفعال شدن Super Cruise کنترل وسیله نقلیه را در دست نگیرید ، چراغ های چهار طرفه را اعمال می کند ، سرعت خودرو را به یک توقف ، و صدایی با صدای بلند روی بلندگوها پخش می شود که از شما می خواهد کنترل خود را در دست بگیرید. ظاهراً اگر هنوز واکنشی نشان ندهید ، وسیله نقلیه از OnStar برای تماس با خدمات اضطراری استفاده می کند. به زبان ساده ، شما نمی توانید در این اتومبیل چرت بزنید ، مانند آن فیلمهای ویروسی تسلا که از خلبان اتوماتیک استفاده می کنند ، دیده می شود.

  در آخر ، لازم به ذکر است که سیستم دارای چندین محدودیت است. در حالی که از اطلاعات دقیق نقشه برخوردار است ، برای کار به آب و هوای روشن نیاز دارد و در باران و برف انبوه مبارزه خواهد کرد آن دوربین ها را در گل و یخ پوشانده و Super Cruise دیگر کار نخواهد کرد ، و این شرم آور است زیرا کمک رانندگی در شرایط کم دید دقیقاً در مکانی است که فناوری می تواند مفید باشد.

  بعدی چیست؟

  قبل از اضافه کردن گزینه 2500 دلاری Super Cruise ، تجربه من با Super Cruise در پرچمدار فعلی موجود در مجموعه جنرال موتورها ، Cadillac Escalade Sport Platinum بود که قیمت اولیه آن بیش از 105000 دلار است. این یک SUV بزرگ و راحت است ، مناسب برای سفرهای طولانی جاده ای و ویترین ایده آل کمک رانندگی جهت محور ، اما برای همه یا هر بودجه مناسب نیست.

   https://techbord.com با Super Cruise GM

  شرکت لکسوس نیز در حال معرفی است فناوری رانندگی بدون هندزفری آن که به عنوان Lexus Teammate در 2022 LS 500h در پاییز امسال شناخته می شود ، اما در توصیف آن کاملا مبهم است و می گوید این فناوری "اجازه می دهد تا در بزرگراه های دسترسی محدود با هندزفری جزئی و چشم در جاده رانندگی کنید عملیات. "

   https://techbord.com با Super Cruise GM

  به نظر می رسد سال 2021 سال رانندگی بدون هندزفری باشد ، اما مطمئن باشید که این مسئله را با خود رانندگی اشتباه نمی گیرید. مقابله قابل اعتماد با ترافیک رو به رو ، تقاطع ها و سایر موانع ، مجموعه دیگری از کرم ها است که خودروسازان در آینده قرار است با آن مقابله کنند.

  .subDriveRevBot {margin: 30px 0 25px؛ شعاع مرز: 3px؛ ارتفاع خط: 1.5؛ اندازه قلم: 0.9em؛ رنگ: #fff؛ background-color: # 1d4d84؛ مکان نما: اشاره گر؛ background-repeat: بدون تکرار ؛ اندازه پس زمینه: حاوی background-position: right؛ } .subDriveRevBot: شناور {background-color: # 245996؛ انتقال: 0.4 ثانیه خطی ؛ } .subDriveRevBot a {color: #fff؛ نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ قد: 100٪ } .subDriveRevBot a: hover {color: #fff؛ } .subDriveRevBot .titlerr {پس زمینه: rgba (30 ، 41 ، 51 ، 0.63)؛ بالشتک: 10px 20px 7px؛ رنگ: #fff؛ فاصله نامه: -0.1px؛ نمایش: بلوک؛ شعاع مرز: 3px؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } .subDriveRevBot .remark {font-weight: 500؛ رنگ: # f29f26؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .remarknew {font-weight: 500؛ رنگ: #ea؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .bulll {margin-bottom: 5px! important؛ padding: 15px 5px} اگر از مطالب ما لذت می برید ، لطفاً مشترک شوید ... تجربه TechSpot بدون آگهی در حالی که از کار ما پشتیبانی می کنید وعده ما: تمام مشارکت خوانندگان در جهت تأمین بودجه محتوای بیشتر خواهد بود ، این بدان معناست: ویژگی های فنی بیشتر ، معیارها و تجزیه و تحلیل بیشتر

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری