خبر

 • تک بورد - ربات Goofy modder به Boston Dynamics robodog Spot آموزش داده است که آبجو را در یک فنجان آب کند.

  ربات Goofy modder به Boston Dynamics robodog Spot آموزش داده است که آبجو را در یک فنجان آب کند.
  11 روز و 2 ساعت قبل

  LOLing تمام روز: آیا از پر کردن مجدد فنجان های Solo قرمز خود بعد از هر دور آبجو پونگ خسته شده اید؟ با Pissbot 9000 ، روزهای پر کردن فنجان شما به پایان رسیده است. فقط Solos های خرج شده خود را روی زمین قرار دهید ، و Pissbot نوشیدنی مورد علاقه خود را در آنها ادرار می کند تا به طور خودکار برای دور بعدی آماده شوید.

  از زمان رونمایی از آن در سال 2017 ، Boston Dynamics به سگ رباتیک چهارپاره خود Spot برای انجام بسیاری از کارها آموزش داده است. می تواند درها را باز کند. این می تواند خانه را تمیز کند ، باغ را علف های هرز کند و از طناب بگذرد. بعد از انتشار SDK و Spot برای عموم ، دیگران آموزش را شروع کرده اند. پلیس ایالت ماساچوست این برنامه را برای کمک به جوخه بمب برنامه ریزی کرد. Adam Savage آن را آموزش داد تا یک ریکشا بکشد. به نظر می رسد استعدادهای آن فقط توسط تخیل محدود شده است. مورد:

  یک ربات مبتکر به نام مایکل ریوز ، Spot را آموزش داده تا آبجو را درون یک فنجان قرمز Solo منقش کند. این دستور قرار دادن فنجان روی زمین برای یافتن ربات است. به درستی تغییر نام داده شده به "Pissbot 9000" ، لکه ای که به شدت اصلاح شده است می تواند یک فنجان را در هر نقطه از اتاق قرار دهد ، "آلت تناسلی مرد" خود را بر روی آن قرار دهد و آبجو را درون آن بچرخاند.

  اصلاحاتی که ریوز باید انجام دهد به سادگی نیازی به اتصال یک مینی کوچک به پشت اسپات و برنامه ریزی مجدد آن نبود. او همچنین یک گیمبال خروجی (آلت تناسلی مرد) را برای دقت و هدف گیری جریان طراحی کرد. این مکانیزم از سروو و یک برقی استفاده می کند که توسط یک "سیستم بینایی" Raspberry-Pi تأمین می شود تا اطمینان حاصل شود که ربات فنجان را از دست نمی دهد.

  علاوه بر این ، ریوز به ایجاد مکانیزم ردیابی فنجان نیاز داشت تا Spot می توانست فنجان هایی را از آن طرف اتاق پیدا کند. دوربین داخلی stock به سختی می تواند Solos قرمز را تشخیص دهد. با این حال ، یک دوربین با کیفیت بالاتر از BD تقریباً 30000 دلار کار می کند. بنابراین ریوز تصمیم گرفت با استفاده از یک دوربین نظارتی خانگی خارج از قفسه ، یک دانگل بی سیم و یک رشته طولانی از آداپتورهای AV از MacGyver استفاده کند.

  متأسفانه ، ریوز می گوید Pissbot 9000 فقط دارای دقت 35 درصد است . به غیر از این ، "بی عیب و نقص" کار می کند - تا زمانی که فکر نکنید بیشتر کف کنید. اسپات مکانیک کنترل فشار ندارد ، بنابراین آبجو با نیروی Super Soaker شلیک می کند. علی رغم اینکه کاملاً کار نمی کند ، دیدن اینکه کسی Spot را برای استفاده در کاری که بوستون دینامیک آن را تأیید نمی کند ، سرگرم کننده است.

  ریوز کل مراحل را به همراه علامت تجاری خود "رنگارنگ" ارسال کرد (بخوانید: صریح) تفسیر YouTube (در بالا). اگرچه این فقط یک حماقت است ، اما من ترجیح می دهم که اسپات برای من آبجو خرد کند تا اینکه به خانه ام برود و یک Metalhead را روی من بکشد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری