خبر

 • تک بورد - رابطه جنسی ، الکل و خرید: فعالیت های مورد علاقه کارگران خانگی و هزینه بالای آنها

  رابطه جنسی ، الکل و خرید: فعالیت های مورد علاقه کارگران خانگی و هزینه بالای آنها
  10 روز و 23 ساعت قبل

  برداشت ویراستار: یکی از تأثیرات فراگیر همه گیر این است که کار در خانه برای بسیاری از افراد به استاندارد تبدیل شده است. اما آیا کارمندان از دوری از دفتر و نگاه همیشه مراقب رئیسان بهره می برند؟ در بعضی موارد بله

  یک نظرسنجی از شرکت روشنایی LED e-conolight (از طریق ZDNet) از 1000 آمریکایی س askedال کرد که چه میزان از 40 ساعت هفته کاری آنها واقعاً صرف کار می شود.

  اکثر شرکت کنندگان (41.9٪) گفتند که هر روز 4-6 ساعت روی کار خود تمرکز می کنند ، در حالی که 34.1٪ این رقم را 7 ساعت یا بیشتر اعلام می کنند. با این حال ، همه اینقدر فداکار نیستند: 21.3٪ روی کار فقط 1-3 ساعت در روز تمرکز دارند ، 2.5٪ کمتر از یک ساعت روی کار خود تمرکز می کنند و 0.2٪ هم اصلاً روی کار تمرکز نمی کنند - فرض می شود که آنها باید در صورت امکان این نوع شغل را داشته باشید.

  https://techbord.com جنسیت ، الکل و خرید: فعالیتهای مورد علاقه کارگران خانگی و هزینه بالای آنها

  با وجود اینکه 76٪ از پاسخ دهندگان هر روز بیش از چهار ساعت را روی کار خود صرف می کردند ، 40٪ از شرکت کنندگان گفتند که چهار ساعت یا بیشتر از کار خود صرف می کنند رایانه آنها در آن مدت چه می کنند؟ بیش از نیمی از آنها (60٪) چرت زده اند در حالی که ساعت هستند ، 42٪ در یک قرار ملاقات بوده اند و 41٪ نیز رابطه جنسی داشته اند. تقریباً نیمی از آنها گفتند كه آنها نوشیدنی الكلی خورده اند ، در حالی كه بیش از سه چهارم آنها به صورت آنلاین خرید كرده اند.

  تمام این رابطه های جنسی و مستی عواقبی را به همراه دارد. نیمی از پاسخ دهندگان به دلیل فعالیت های غیر شغلی به جلسه دیر رسیده اند ، 44٪ توبیخ شده و 39٪ به دلیل اقدامات خود اخراج شده اند. جالب توجه است که 45.3٪ از مردم گفتند که آنها برای یک شرکت دیگر کار کرده اند و ساعت کار می کنند.

  https: / /techbord.com رابطه جنسی ، الکل و خرید: فعالیت های مورد علاقه کارگران خانه و هزینه بالای آنها

  این بررسی نشان می دهد که چگونه برخی از افرادی که ناگهان خود را از خانه کار می کنند می توانند برای حرفه ای ماندن تلاش کنند. ، آن را به عنوان یک تعطیلات طولانی مدت در نظر بگیرید. بی تردید این یک درس سخت برای 39٪ افرادی بود که به دلیل انجام فعالیت هایی که در دفتر از آنها اجتناب می کردند شغل خود را از دست دادند.

  اعتبار تصویر عنوان: Rawpixel.com

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری