خبر

 • تک بورد - رئیس پروژه خودروهای اپل داگ فیلد توسط فورد شکار می شود

  رئیس پروژه خودروهای اپل داگ فیلد توسط فورد شکار می شود
  11 روز و 15 ساعت قبل

  پروژه اتومبیل مورد انتظار و مخفیانه اپل ، معروف به Project Titan ، یک شخصیت اصلی را به شرکت Ford Motor Doug Field ، که از مدیران سابق تسلا و معاون پروژه اپل در تیم پروژه های ویژه بود ، از دست داده است ، اکنون بر نرم افزار فورد نظارت خواهد کرد. استراتژی اتصال تحت مدیریت جیم فارلی

  ورود قریب الوقوع خودروهای برقی بدون دیفرانسیل متصل به دیجیتال به معنای شکار غیرقانونی بسیاری در بین خودروسازان سنتی و شرکت های فناوری است. جدیدترین مثال داگ فیلد است ، که نقش خود را به عنوان رئیس پروژه خودروهای اپل برای هدایت نرم افزار و ارتباطات دیجیتال فورد به عنوان مدیر فناوری پیشرفته و افسر سیستم های جاسازی شده ترک کرد.

  به گزارش بلومبرگ ، داگ فیلد در کودتایی برای جیم فارلی ، مدیرعامل Blue Oval ، به فورد پیوست. فیلد در ابتدا کار خود را در فورد در اواخر دهه 1980 آغاز کرد و نقش های بعدی او شامل او به عنوان طراح محصول و مهندس Segway ، Tesla و Apple بود. در سال 2013 ، داگ اپل را به عنوان معاون Mac Hardware ترک کرد تا در تسلا مدل 3 کار کند و پنج سال بعد به عنوان مدیر پروژه Titan به کوپرتینو بازگشت.

   https://techbord.com مدیر پروژه خودروهای اپل داگ فیلد توسط فورد شکار می شود

  به راحتی می توان فهمید که چرا تجربه داگ توسعه لوازم الکترونیکی مصرفی و خودرو برای فورد ارزشمند است. این شرکت اخیراً با خودروهایی مانند رعد و برق F150 و موستانگ Mach-E پاشش بزرگی کرده است و مدیرعامل آن جیم فارلی به طور فزاینده ای بر ایجاد خدمات دیجیتالی قوی تر و تجربه اتصال متمرکز شده است.

  به ثمر رساندن پروژه تایتان اکنون که مدیر برنامه رفته است ، به طور فزاینده ای چالش برانگیز خواهد شد. جاه طلبی های خودروی کوپرتینو در اوایل سال جاری هنگامی که مذاکرات با هیوندای را متوقف کرد ، مختل شد ، اگرچه شایعات اخیر نشان دهنده مشارکت احتمالی با تویوتا است.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری