خبر

 • تک بورد - دیزنی + فقط در 16 ماه از 100 میلیون مشترک پیشی گرفت

  دیزنی + فقط در 16 ماه از 100 میلیون مشترک پیشی گرفت
  چند ثانیه قبل

  خیلی طول نکشید کمپانی والت دیزنی موفق شده است کمتر از یک سال و نیم پس از راه اندازی سیستم برتر جریان برتر ، علامت 100 میلیون مشترک پرداخت شده را با + دیزنی کسوف کند. با داشتن یک کاتالوگ قوی و انگیزه جدید ، ظرفیت سیستم عامل بسیار زیاد است.

  مدیر عامل شرکت دیزنی ، باب چاپک ، این هفته در جلسه سهامداران سالانه این شرکت ، که عملاً امسال به دلیل همه گیری برگزار می شود ، نقطه عطف خود را به اشتراک گذاشت. جاه طلبانه ، و به طور قابل توجهی سرمایه گذاری خود را در تولید محتوای با کیفیت بالا افزایش می دهد.

  دقیقاً مانند Netflix ، که در ژانویه فاش کرد که قصد دارد حداقل یک فیلم جدید هر هفته در سال 2021 منتشر کند ، دیزنی نیز هجومی رفتن چاپك گفت كه آنها هدف 100+ عنوان جدید در سال را تعیین كرده اند كه شامل برنامه های Marvel ، Star Wars ، National Geographic ، Disney Animation و Disney Live Action خواهد بود.

   https://techbord.com دیزنی + فقط در 16 ماه از 100 میلیون مشترک پیشی گرفت

  آخرین ارسالی مشترکین دیزنی در فوریه به عنوان بخشی از گزارش درآمد سه ماهه . در آن زمان 94.9 میلیون مشترک به دیزنی + پرداخت می کردند. دیزنی نگفت که آیا یک نمایش یا کمپین خاص به پیشبرد 100 میلیون مشترک کمک کرده است یا خیر ، اما اگر مجبور بودیم حدس بزنیم ، نمایش های جدیدی مانند WandaVision احتمالاً به این امر کمک کرده است.

  تصاویر با مجوز استودیو Postmodern ، Daniel سوارز گونزنباخ

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری