خبر

 • تک بورد - دیزنی به افزودن ماسک صورت دیجیتال به موتورسواران در عکس پایان داد

  دیزنی به افزودن ماسک صورت دیجیتال به موتورسواران در عکس پایان داد
  29 روز و 20 ساعت قبل

  WTF ؟! برخی از شرکت ها تمام تلاش خود را می کنند تا اطمینان حاصل کنند که ماسک از مشتری استفاده می شود ، حتی اگر پوشش ها واقعی نباشند. دنیای دیزنی اعلام کرد که در حال پایان دادن به آزمایشی است که ماسک ها را به صورت دیجیتالی به مهمانان بدون نقاب در عکسهای سواری اضافه می کند.

  در بیانیه ای (از طریق اخبار WDW امروز) ، دیزنی گفت ، "در پاسخ به درخواست های مهمان ، ما برخی از عکس های سواری را آزمایش کردیم. ما دیگر این کار را نمی کنیم و همچنان انتظار داریم که مهمانان از پوشش صورت استفاده کنند ، مگر در مواردی که فعالانه غذا می خورند یا در حالت ایستاده نوشیدنی بنوشید. "

  پارک های Walt Disney World هنگام بازگشایی در ماه جولای ، اقدامات ایمنی Covid-19 را اجرا کردند ، که شامل مهمانانی است که ماسک در همه اوقات دارند ، به غیر از غذا خوردن ، نوشیدن در حالت ایستاده و شنا. . برای تشویق مردم به استفاده از روکش در وسایل سواری ، هر کسی که لباس نپوشد عکس های PhotoPass خود را در هنگام سوار شدن دریافت نمی کند.

  https://techbord.com دیزنی به تمرین افزودن ماسک های دیجیتال صورت به موتور سواران در عکس پایان می دهد

  مدتی طول می کشد تا این نوع موارد را دوباره ببینیم

  عکسی که توسط تونی تاونسند در گروه فیس بوکی Disney World Junkies ارسال شد ، نشان داد که چگونه دیزنی روش غیرمعمول افزودن ماسک را به صورت دیجیتالی به کسانی که قوانین را زیر پا می گذارند آغاز کرد. در عکس (بالا) ، که مربوط به جاذبه دایناسور است ، اکثر افراد از پوشش صورت استفاده می کنند ، اما زن عقب ماسک خود را به صورت دیجیتال اضافه کرده است.

  علاوه بر دایناسور ، سواران Buzz Lightyear اسپین رنجر اسپین نیز با نقض دیجیتال روبرو شد.

  دیزنی این روش را احتمالاً معرفی کرده تا گروه هایی از سواران ماسک دار حتی وقتی قانون شکنان از یک ماشین مشترک استفاده می کنند همچنان بتوانند عکس های خود را بگیرند. یکی از مفسران یادآوری می کند که به نظر می رسد ماسک واقعی زن مورد نظر از گوش او آویزان است ، بنابراین ممکن است در طول سفر پر دست انداز لغزش داشته باشد. به هر ترتیب ، دیزنی دیگر نمی تواند چهره های خود را با ماسک هایی به سبک MS Paint بپوشاند.

  اعتبار تصویر: Tony Townsend در Facebook / VIAVAL TOURS

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری