خبر

 • تک بورد - دکستر در تیزر تبلیغاتی جدید Showtime به روشهای قدیمی خود عمل می کند

  دکستر در تیزر تبلیغاتی جدید Showtime به روشهای قدیمی خود عمل می کند
  23 روز و 8 ساعت قبل

  برداشت ویراستار: احیای حیوانات همیشه خطرناک است اما با توجه به ضعف در دریافت نهایی نهایی ، تقریباً معلوم بود که روزی Showtime دوباره از دکستر بازدید می کند و یک ارسال مناسب به آن می دهد. تلاش هایی مانند کبرا کای اخیراً ثابت کرده است که برخی از امتیازات هنوز داستان های جذابی برای گفتن دارند. امیدوارم که در اینجا نیز چنین باشد.

  دکستر قرار است پاییز امسال برگردد و ما در حال حاضر اولین نگاه خود را به آنچه در آینده رخ می دهد بررسی می کنیم. هشدار: اسپویلرهای ملایم در انتظار کسانی هستند که تاکنون سریال را دنبال نکرده اند.

  نمایش زمان اکتبر 2020 اعلام کرد که درام جنایی موفق Dexter امسال بازگشت خواهد کرد. این نمایش که زمانی یکی از سرقت ترین برنامه های تلویزیونی در اطراف بود ، در ابتدا از اکتبر 2006 تا سپتامبر 2013 اجرا شد و یک تکنسین پزشکی قانونی را دنبال کرد که به عنوان یک قاتل زنجیره ای هوشیار که مجرمان را که در سیستم قضایی فرو رفته بودند شکار و اعزام می کرد ، مهتاب شد. / p>

  اگرچه نمایش پیام مناسبی را به همراه داشت که بیشتر قسمتهای آزاد را گره می زد ، منتقدان ، از جمله مایکل سی هال ، بازیگر شخصیت اصلی عنوان دکستر مورگان ، لزوماً از پایان این سریال راضی نبودند.

  این مینی سریال جدید 10 قسمتی به نمایشگر ، کلاید فیلیپس این فرصت را می دهد تا اساساً پایان نمایش را بازنویسی کند.

  "تا پایان نمایش ، این هیچ شباهتی به فینال اصلی چگونه بود. فیلیپس سال گذشته به هالیوود ریپورتر گفت: "این یک فرصت عالی برای نوشتن یک فینال دوم است."> فیلیپس اضافه کرد که مدت زمانی که در زندگی واقعی گذشته است در نمایش منعکس می شود و تصویری در تیزر ، به نظر می رسد که دکستر به سادگی به این روش های قدیمی برگشته است ، اما در یک مکان جدید. به نظر می رسد که این احتمال بازگشت اکثر بازیگران قدیمی بسیار زیاد است ، اما تا اواخر سال جاری مطمئناً نمی دانیم.

  Found یکی از ویژگی های TechSpot است که در آن موارد هوشمندانه ، خنده دار یا موارد جالب دیگری را به اشتراک می گذاریم. از اطراف وب.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری