خبر

 • تک بورد - دولت آمریكا برای یافتن یك طرح ماسك بهتر 500000 دلار مسابقه را راه اندازی می كند

  دولت آمریكا برای یافتن یك طرح ماسك بهتر 500000 دلار مسابقه را راه اندازی می كند
  17 روز و 10 ساعت قبل

  استفاده از ماسک به دیدنی آشنا در سراسر دنیا تبدیل شده است ، اما بسیاری از مردم به دلایل مختلف مربوط به طراحی ، از پوشیدن آن بیزارند. اگر فکر می کنید می توانید چیز بهتری پیدا کنید ، سازمان تحقیقات و توسعه پیشرفته زیست پزشکی (BARDA) دولت ایالات متحده مایل است تا 500000 دلار برای ایده های شما پرداخت کند.

  چالش نوآوری ماسک هدفش یافتن طرحی است که برخی از موضوعات دلسردکننده مردم از ماسک زدن را برطرف کند. به عنوان مثال هر کسی که از عینک استفاده می کند ، با مه زدگی لنزهای خود ناامیدی از راه رفتن در اطراف کور را می داند. همچنین تحریک پوستی که برخی از پوشندگان تجربه می کنند ، ماسک های ناراحتی واقعی ایجاد می شود و کابوس تلاش برای برقراری ارتباط با کسی که نه می تواند شما را به درستی بشنود و نه دهان شما را می بیند. بعلاوه ، برخی از ماسکها سطح محافظتی را ارائه می دهند بدون اینکه هیچ مدرک علمی از این ادعا پشتیبانی کند.

  طراحی ماسک ها ، که باید دستگاه های تولید انبوه و کم هزینه برای استفاده باشند ، به دو مرحله تقسیم می شود. فاز یک به دو مسیر تقسیم می شود: بهبود طراحی های موجود و ترکیب فن آوری ها و مواد جدید که هنوز در ماسک های فعلی وارد نشده اند. حداکثر تا ده برنده این مرحله هرکدام تا 10،000 دلار دریافت خواهند کرد.

  مرحله دو مرحله اثبات مفهوم است. این بخش از شرکت کنندگان می خواهد تا راه حل های خود را در پاسخ به یک سناریوی فرضی با یک طرح کاملاً جدید که بر اساس ماسک های فعلی نیست ارائه دهند. داوطلبان نهایی باید نمونه های اولیه را برای آزمایش اثبات مفهوم توسط آزمایشگاه های NIOSH ارائه دهند. مجموع جایزه 400000 دلار بین پنج برنده تقسیم می شود.

  ورودی های مرحله یک باید با استفاده از الگوی ارائه شده تا 21 آوریل 2021 ارسال شوند و حداکثر 7 صفحه شامل یک صفحه جلدی باشد. ، توصیف طرح پیشنهادی و نمودارها / شکل ها. جزئیات بیشتر در مورد فاز دو در تاریخ دیگری اعلام می شود.

  ماه گذشته شنیدیم که Razer ماسک Project Hazel بسته بندی شده RGB خود را به نمایش می گذارد در CES این به لطف شفافیت و میکروفون های جاسازی شده ای که باعث تقویت و افزایش صدا می شوند ، برخی از مشکلات معمول را حل می کند.

  اعتبار تصویر Masthead: Maridav

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری