techbord.com دنباله ای از بید کلاسیک فانتزی دهه 1980 به دیزنی پلاس می آید

چیزی که باید منتظر آن باشید: آیا کلمات Madmartigan ، Bavmorda و Peck برای شما معنی دارند؟ اگر Daikini خود را از Nelwyn خود می دانید ، در اینجا چند خبر مهیج ، یا بالقوه هولناک وجود دارد: Willow ، فانتزی فرقه ای Lucasfilm 1988 ، در حال دریافت یک مجموعه دنباله است که به Disney Plus می آید.

بید یکی از چندین فیلم فانتزی دهه هشتاد بود که کسانی که در آن دوران بزرگ شده اند به خوبی از آنها یاد می کنند - افسانه ، کرول و داستان NeverEnding ، تا از بهترین ها نام ببرند. در حالی که در آن زمان هرگز نظرات قابل توجهی به دست نیاورد - تعداد کمی از آنها موفق به کسب آن شدند - بید با کارگردانی ران هاوارد مورد علاقه بسیاری از بچه های دهه 80 بود.

سریال آینده شاهد بازگشت هوارد به عنوان تهیه کننده اجرایی به همراه اصلی ستاره Warwick Davis (جنگ ستارگان ، Leprechaun) ، بازیگر عنوان Willow Ufgood. وظایف کارگردان قسمت خلبانی به عهده جان ام. چو بازی Crazy Rich Asians خواهد بود.

فیلم اصلی به بید جادوگر Wannabe متمرکز است در حالی که او برای محافظت از نوزادی به نام الورا دانان می جنگد که پیشگویی می شود او را بیاورد. در مورد سقوط ملکه شیطانی Bavmorda. برخی از براونی ها (پری ها) و دایکینی (انسان ها) ، از جمله مزدور مادمارتیگان ، با بازی وال کیلمر ، او را در سفر خود کمک کرده است. ، باب دولمان و خودم اما دیدن این پرواز با روشهای تازه ، سرگرم کننده و سینمایی از طریق تخیل Jon Kasdan و Team Willow ، "گفت هوارد. "این یک عقب انداختن نوستالژیک نیست ، بلکه یک حرکت خلاقانه است و باید بخشی از همه آن باشد."

این سریال سالها بعد از نسخه اصلی تنظیم می شود ، اگرچه مشخص نیست که آیا ارتباطی با سه گانه رمانهایی که از این فیلم ادامه می یابند خواهد داشت یا خیر.

این اولین خیال دهه 80 نیست که به یک سریال مدرن تبدیل می شود. Crystal Dark همان برخورد Netflix را داشت. کریستال تاریک: عصر مقاومت پیش درآمد فیلم جیم هنسون 1982 بود و گرچه با استقبال خوبی روبرو شد ، نتفلیکس نمایش را تنها پس از یک فصل لغو کرد - اما سرویس پخش جریانی عاشق کشتن نمایش هایی است که مردم از آن لذت می برند.

در مورد زمان ورود سری Willow هیچ خبری نیست. در ضمن می توانید نسخه اصلی آن را از دیزنی پلاس تماشا کنید.

دنباله ای از بید کلاسیک فانتزی دهه 1980 به دیزنی پلاس می آید
tech-culture/دنباله-ای-از-بید-کلاسیک-فانتزی-دهه-1980-به-دیزنی-پلاس-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بازی های PlayStation 2 در Xbox Series S کاملاً خوب بازی می کنند
techbord.com اریکسون: عرضه 5G تا پایان سال 1 میلیارد نفر را پوشش می دهد
techbord.com سرمایه گذاران سنتی در حال تقویت آخرین تجمع بیت کوین هستند
techbord.com گروه Scalper مفتخر به خرید 1000 کنسول Xbox Series X در آخر هفته سیاه جمعه است
techbord.com آیا می دانید: سگا بسیاری از نمونه های اولیه دهه 90 خود را به نام سیارات نامگذاری کرده است
techbord.com گزارش شده است که شیائومی در Q3 2020 تعداد بیشتری گوشی هوشمند از اپل فروخته است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.