خبر

 • تک بورد - دستگیری به دلیل تلاش برای ایمن سازی ضارب و سلاح شیمیایی نشان می دهد که وب تاریک همیشه ناشناس نیست

  دستگیری به دلیل تلاش برای ایمن سازی ضارب و سلاح شیمیایی نشان می دهد که وب تاریک همیشه ناشناس نیست
  26 روز و 14 ساعت قبل

  یکی از استدلال هایی که مردم علیه ارز رمزنگاری شده مطرح می کنند این است که ردیابی سخت آن را به ارز ارجح در میان عناصر مجرمانه تبدیل می کند. اما انجام فعالیت های غیرقانونی در وب تاریک و استفاده از بیت کوین برای پرداخت به معنای مصونیت از گرفتار شدن نیست ، همانطور که اخیراً دو نفر کشف کردند.

  طبق هشدارهای یوروپول ، یک مرد ایتالیایی به ظن استخدام ضارب در شبکه تاریک دستگیر شده است. با قاتل از طریق سایتی متخصص در قتل برای اجاره تماس گرفته شد و حدود 10 هزار یورو (11870 پوند) برای کشتن دوست دختر سابق مظنون پرداخت شد.

  در کار با پلیس ارتباطات پست و ایتالیا ، یوروپول این طرح را کشف کرد و آژانس "یک تحلیل رمزنگاری فوری و پیچیده" انجام داد که به آن اجازه می داد رد و بدل رمزگذاری را که مظنون Bitcoin خود را از آنجا خریداری کرده است ، شناسایی و شناسایی کند. ارائه دهنده خدمات رمزنگاری ایتالیایی که نامش فاش نشده است ، اطلاعات بیشتری درباره مظنون به مقامات منتقل کرد و منجر به دستگیری وی شد.

  ZDNet خاطرنشان می کند که گروه های اجرای قانون در حال ایجاد ابزارهای جدید و پیشرفته تری برای ردیابی و ردیابی حرکات ارزهای رمزپایه هستند. اینترپل در حال توسعه دارک وب مانیتور است که می تواند فعالیت های مجرمانه را در شبکه های تاریک از جمله آدرس ارزهای رمزنگاری شده جمع آوری کند. این همچنین به توسعه یک ابزار تحلیلی مبتنی بر بلاکچین به نام GraphSense کمک می کند ، که به محققان اجازه می دهد تا آدرس ها ، برچسب ها و معاملات ارزهای رمزنگاری شده را جستجو کنند.

  در ایالات متحده ، عامل دیگری برای قتل که از وب تاریک و بیت کوین استفاده کرده است زندانی شده است. دادگاه دادگستری اعلام کرد که جیسون ویلیام سیسر ، ساکن 46 ساله کلمبیای میسوری ، بدون امکان آزادی مشروط به 12 سال زندان فدرال محکوم شده است.

   https://techbord.com دستگیری به دلیل تلاش برای ایمن سازی ضارب و سلاح شیمیایی نشان می دهد که وب تاریک همیشه ناشناس نیست

  Siesser 150 دلار در BTC برای حدود پرداخت کرد 30 میلی لیتر دی متیل جیوه ، یک سلاح شیمیایی که از نظر تئوریک می توانست باعث کشته شدن 300 نفر شود. او قصد داشت از آن برای از بین بردن سابق خود استفاده کند - فقط چند قطره روی پوست می تواند کشنده باشد - اما در دو تلاش موفق به بدست آوردن هیچ یک از این مواد نشد و در یک عملیات مخفی FBI گرفتار شد.

  "Siesser قیم سرپرستی دو خردسال بود و از ترکیبات مختلف نام ، نام میانی و نام خانوادگی یکی از آنها به سفارش این ماده سمی استفاده کرده بود "، می نویسد نیویورک تایمز. "جوانان گفت آقای سیسر به او گفته است كه می خواهد یك قاتل باشد و کسانی را كه در گذشته به او ظلم كرده اند ، از جمله همسر سابق آقای سیسر و زنی كه رابطه خود را با آقای سیسر پس از سه قرار ملاقات قطع كرده ، بكشد. مطابق اظهارنامه. "

  اعتبار تصویر: لوبو ایوانکو ، Motortion Films

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری