techbord.com در همه گیری ها ثروت میلیاردرها به رکورد 10.2 تریلیون دلار رسیده است

TL؛ DR: Covid-19 بسیاری از اقتصادها و صنایع مختلف را از بین برده و باعث شغل میلیونها نفر شده است. با این حال ، برای میلیاردرهای جهان ، همه گیری به رشد ثروت آنها کمک کرده است ، بیش از یک چهارم رشد کرده و به رکورد بیش از 10 تریلیون دلار رسیده است.

مطالعه انجام شده توسط بانک سوئیسی UBS و شرکت حسابداری PwC نشان داد که در ابتدای آوریل ، ثروت میلیاردرهای جهانی 8 تریلیون دلار بود. در ماه جولای ، به دنبال اوج شیوع ویروس کرونا ، به 10.2 تریلیون دلار رسیده بود. اوج قبلی 8.9 تریلیون دلار بود که در پایان سال 2017 ثبت شد.

بسیاری از این افزایش ها مربوط به شرط بندی میلیاردرها برای بهبود بازارهای سهام جهانی بود که در هنگام قفل اقتصادی (بین مارس و آوریل) سقوط کردند. با راه اندازی بسته های محرک بسیاری از دولت ها ، بازارها دوباره برگشتند و ثروتمندان همیشه ثروتمندتر شدند.

https://techbord. com این بیماری همه گیر دیده است که ثروت میلیاردرها به رکورد 10.2 تریلیون دلار رسیده است

یوزف استدلر ، رئیس دپارتمان دفاتر خانواده جهانی UBS ، (از طریق گاردین) گفت که میلیاردرها" معده "برای خرید سهام بیشتر شرکت هنگام سقوط بازارهای سهام در سراسر جهان. سهام شرکت فناوری به لطف افزایش تقاضا برای خدمات تحویل ، محصولات از خانه و نرم افزار تماس تصویری ، به شدت افزایش یافته است.

در ماه جولای ، جف بزوس ، ارباب آمازون بیشترین افزایش در یک روز را تجربه کرد. به ثروت خالص او از زمان ایجاد شاخص میلیاردر بلومبرگ هشت سال پیش. در حالی که سهام آمازون 7.9 درصد جهش داشت ، ارزش بزوس با 13 میلیارد دلار افزایش به 189.3 میلیارد دلار رسید.

بزوس امسال ثروت خود را 74 میلیارد دلار افزایش داده است ، اما این هنوز به اندازه الون ماسک نیست. . رئیس تسلا از ابتدای سال 2020 76 میلیارد دلار ثروتمندتر است و هم اکنون 103 میلیارد دلار ارزش دارد.

سناتور آمریکایی و امید سابق ریاست جمهوری ، برنی سندرز گفت که قصد دارد مالیات "ثروت ناشایست ثروت" را ایجاد کند توسط افراد فوق العاده ثروتمند در طی همه گیر شدن "قانون پرداخت میلیاردرها" 60 درصد مالیات بر افزایش ارزش خالص میلیاردرها از 18 مارس تا پایان سال تعیین می کند. بسیاری از مشتریان PwC به عنوان راهی برای تأمین بودجه بسته های حمایتی دولت ، انتظار مالیات جدید بر ثروت و افزایش مالیات مستقیم در سال جاری را دارند.

تعدادی از میلیاردرها بخشی از ثروت خود را برای کمک به افراد آسیب دیده اهدا کرده اند مالی توسط Covid-19. در ایالات متحده ، 98 میلیاردر در مجموع 4.5 میلیارد دلار کمک مالی کردند و این باعث خجالت انگلستان شد - 9 میلیاردر این کشور 298 میلیون دلار کمک مالی کرده اند.

گزارش UBS / PwC 2000 میلیاردر از 43 نفر را پوشش می دهد. بازارها ، حدود 98 درصد از کل ثروت میلیاردرها را تشکیل می دهند.

در همه گیری ها ثروت میلیاردرها به رکورد 10.2 تریلیون دلار رسیده است
tech-culture/در-همه-گیری-ها-ثروت-میلیاردرها-به-رکورد-10-2-تریلیون-دلار.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com قطب شمال جانشین خمیر حرارتی مشهور MX-4 خود را راه اندازی می کند
techbord.com ربات ها هنوز هم موجودی PlayStation 5 را به صورت خرده فروشی خراب می کنند
techbord.com ال جی در حال بررسی ترک تجارت تلفن های هوشمند است
techbord.com Chrome 88 با ویژگی های امنیتی بهتر رمز عبور ، جستجوی برگه و موارد دیگر وارد بازار می شود
techbord.com باتری New StoreDot نوید وسایل نقلیه الکتریکی را می دهد که می توانند در عرض پنج دقیقه به طور کامل شارژ شوند
techbord.com بدون ترامپ برای آسانژ یا جاده ابریشم
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.