خبر

 • تک بورد - در اینجا تعداد افرادی که برای پرواز Virgin Galactic به لبه فضا پرداخت کردند، 450000 دلار پرداخت کردند.

  در اینجا تعداد افرادی که برای پرواز Virgin Galactic به لبه فضا پرداخت کردند، 450000 دلار پرداخت کردند.
  29 روز و 11 ساعت قبل

  Virgin Galactic فاش کرده است که از زمانی که قیمت آن در تابستان به 450,000 دلار جهش کرد، 100 نفر برای هواپیمای فضایی زیرمداری بلیت خریده اند. به این ترتیب تعداد کل مسافران رزرو شده برای سفرهای گردشگری فضایی آن به 700-300 نفر کمتر از هدف فروش 1000 نفر می رسد.

  ارقام رزرو در گزارش درآمد سه ماهه سوم Virgin Galactic (از طریق The Verge) که دیروز منتشر شد ذکر شده است. این نشان می‌دهد که 600 نفر قبل از اینکه با افزایش قیمت در تابستان به فروش برسند، 250000 دلار برای بلیط به لبه فضا پرداخت کرده‌اند.

  100 نفر دیگر بلیط‌هایی را با آن قیمت 450,000 دلار خریداری کرده‌اند که بیشتر است. بیش از انتظار شرکت در بازه زمانی مایکل کولگلازیر، مدیرعامل Virgin Galactic گفت: «ما بلیت‌ها را پیش از سرعتی که برنامه‌ریزی کرده بودیم می‌فروشیم. "استراتژی قیمت گذاری که سه ماهه گذشته اعلام کردیم مورد استقبال قرار گرفت."

  بلیت‌ها به هر کسی ارائه شد 1000 دلار سپرده پرداخت کرده بود. آنها به طور کلی برای کسانی که در اوایل سال آینده در مورد پروازهای فضایی ویرجین پرس و جو کردند، در دسترس خواهند بود.

  یک ماه قبل از شروع مجدد فروش بلیط، بنیانگذار ویرجین، ریچارد برانسون، میلیاردر همکار خود، جف بزوس را در رقابت برای ترک زمین شکست داد. شرکت در ماموریت یونیتی 22 که تجربه فضانوردی ویرجین کهکشانی را ارزیابی کرد. این امر شرکت بزوس را بر آن داشت تا با یادآوری اینکه فضاپیمای ویرجین در واقع به فضا نمی‌رسد، سایه بیندازد.

  از ابتدا، نیو شپرد برای پرواز در بالای خط کارمان طراحی شده بود، بنابراین هیچ یک از فضانوردان ما دارای یک پرواز نیستند. ستاره کنار نام آنها برای 96٪ از جمعیت جهان، فضا از 100 کیلومتر بالاتر در خط بین المللی کارمان شروع می شود. pic.twitter.com/QRoufBIrUJ

  — Blue Origin (@blueorigin) 9 ژوئیه 2021

  سفر برانسون کاملاً روان نبود: هنگام بازگشت به زمین از مسیر پرواز خود منحرف شد و به FAA موقتاً شرکت را زمینگیر می کند.

  Virgin Galactic قصد دارد تا پایان سال 2022 مسافرانی را در فاصله 55 مایلی زمین پرتاب کند. پروازها در ابتدا برای اواسط سال آینده برنامه ریزی شده بودند، اما ویرجین گفت که به زمان بیشتری برای یک پرواز نیاز دارد. برنامه‌ریزی شده برای بهبود و اصلاح خودرو که شامل سفینه فضایی VSS Unity و کشتی مادر حامل VMS Eve می‌شود.

  ویرجین خاطرنشان می‌کند که در سه ماهه سوم 2.6 میلیون دلار درآمد داشته است، اگرچه مجموع خسارت‌ها به 48 میلیون دلار رسیده است. این هنوز هم بهتر از ضرر 94 میلیون دلاری است که در سه ماهه دوم متحمل شد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری