خبر

 • تک بورد - خرده فروشان اقدامات بیشتری برای جلوگیری از پوسته پوسته شدن کارت گرافیک انجام می دهند

  خرده فروشان اقدامات بیشتری برای جلوگیری از پوسته پوسته شدن کارت گرافیک انجام می دهند
  7 روز و 14 ساعت قبل

  پوسته پوسته ها یکی از چندین دلیل مقایسه قیمت و در دسترس بودن کارت های گرافیک با طلا در حال حاضر است ، اما چندین خرده فروش اقداماتی را برای تلاش برای جلوگیری از فروش مجدد ارائه می دهند.

  یک مرکز خرد در دالاس در اوایل این ماه پس از کسی که صحنه های آشفته ای از مشتریانی را هجوم می برد که کارتهای انویدیا را که دوباره پر کرده اند ، شکار می کند ، خبرساز شد. این حادثه تقاضای بی سابقه و ناامیدی برای محصولاتی را که هم اکنون تجربه می کنیم نشان داد ، که منجر به فروش پوسته پوسته پردازنده های گرافیکی در eBay برای دو تا چهار برابر MSRP خود شده است.

  بسیاری از خرده فروشان در تلاشند با فروش محصولات خود فروشندگان را متوقف کنند محدودیت های. کاربر Reddit cubiclewarrior50 (از طریق كوتاكو) از اخطاریه ای در Micro Center محلی خود عكسهایی را تهیه كرد كه قوانین خرید كارت کارت گرافیك را نشان می داد.

  "برای اطمینان از اینكه مشتریان بیشتری فرصت خرید كارت های ویدیویی را دارند ، Micro مرکز فروش کارت ویدیو را هر 30 روز به 1 مشتری محدود می کند. "در این تابلو آمده است.

   https://techbord خرده فروشان .com اقدامات بیشتری برای جلوگیری از پوسته پوسته شدن کارت گرافیک انجام می دهند

  اعتبار تصویر: cubiclewarrior50

  برای اجرای این سیاست ، خریدها باید با استفاده از گواهینامه رانندگی یا دولت انجام شود. شناسه صادر شده چندین مفسر می گویند فروشگاه های محلی آنها قوانین مشابه یا مشابهی دارند.

  روش هایی برای دور زدن چنین محدودیت هایی وجود دارد ، از جمله اینکه دوستان / اعضای خانواده را مجبور کنید کارت های اضافی را برای فروش مجدد خریداری کنند ، اما این کار باعث می شود کل مراحل خرید عمده و فروش مجدد دشوارتر است.

  در انگلیس ، اعضای پارلمان لایحه ای را پیشنهاد کردند که "خرید و فروش مجدد خودکار کنسول های بازی و اجزای رایانه را ممنوع می کند." و برای اهداف متصل ، "هرچند ممکن است به هیچ اقدام محکمی منجر نشود.

  اخیراً اخبار خوبی برای گیمرهایی که به دنبال ارتقا رایانه های شخصی خود هستند ، وجود دارد. ASRock می گوید در نتیجه سرکوب رمزنگاری چین که تقاضای کمتری برای پردازنده های گرافیکی در این کشور دیده است ، قیمت کارت ها در حال کاهش است. این بسیار دلگرم کننده است ، زیرا 700000 کارت گرافیک که در Q1 ارسال شده اند در نهایت به دست ماینرها رسیده است.

  بررسی ماهانه ما در مورد در دسترس بودن و قیمت گذاری GPU نشان دهنده میانگین قیمت فروش eBay کارت های Ampere / RDNA 2 است. از ماه مه تا ژوئن -8 fell کاهش یافت ، در حالی که سری Nvidia RTX 2000 در همان مدت -14 down کاهش داشت.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری