خبر

 • تک بورد - خالق Dogecoin می گوید همه رمزنگاری ها کلاهبرداری است

  خالق Dogecoin می گوید همه رمزنگاری ها کلاهبرداری است
  20 روز و 22 ساعت قبل

  با وجود افزایش شهابی آن در دهه گذشته ، هنوز هم کسانی هستند که فکر می کنند ارز رمزپایه در همه اشکال آن کلاهبرداری است. در این لیست افراد مشکوک یک نام شگفت آور وجود دارد: جکسون پالمر ، خالق مشترک Dogecoin.

  مهندس نرم افزار پالمر ، که سیستم پرداخت را با بیلی مارکوس در سال 2013 به عنوان شوخی بر اساس الگوی رفتاری "doge " ایجاد کرد ، از زمان خصوصی کردن حساب کاربری خود در سال 2019 در توییتر غایب است. او دیروز با صدای ضرب و شتم بازگشت ، ارز رمزنگاری شده را به عنوان راهی برای ثروتمند کردن ثروتمندان مورد انتقاد قرار داد و تفاوت کمی با "سیستم مالی متمرکز موجودی که گویا قرار است جایگزین آن شود "

  "بعد از سالها مطالعه آن ، من معتقدم که ارز رمزنگاری شده یک فناوری ذاتاً جناح راست ، فوق سرمایه داری است که اساساً برای تقویت ثروت طرفداران خود از طریق ترکیبی از اجتناب از مالیات ، نظارت نظارتی کاهش یافته و کمبود اعمال مصنوعی ساخته شده است. " .

  صنعت ارزهای رمزنگاری از شبکه ای از ارتباطات تجاری سایه دار ، خریدن نفوذگران و رسانه های پردرآمد برای تداوم یک قیف "سریع ثروتمند شدن" فرقه مانند که برای استخراج پول جدید از افراد مستاصل اقتصادی ساخته شده استفاده می کند. و n aive.

  - جکسون پالمر (ummjackson) 14 ژوئیه 2021

  پالمر ادامه داد که رمزنگاری "توسط یک کارتل قدرتمند از چهره های ثروتمند کنترل می شود" و از استیصال اقتصادی استفاده می کند ناامیدانه و ساده لوحانه.

  "بهره برداری مالی بدون شک قبل از ارز رمزنگاری شده وجود داشته است ، اما ارز رمزنگاری شده تقریباً هدف ساخته شده است تا قیف سودآوری را برای افراد بالادست کارآمدتر و برای افراد آسیب پذیر کمتر محافظت کند ،" .

  رمز ورود حساب پس انداز خود را فراموش کنید؟ تقصیر شما قربانی کلاهبرداری شوید؟ تقصیر شما میلیاردرها بازارها را دستکاری می کنند؟ آنها نوابغ هستند. متأسفانه این نوع رمزنگاری خطرناک "رایگان برای همه" سرمایه داری برای تسهیل در آن طراحی شده است.

  - جکسون پالمر (mmjackson) 14 ژوئیه 2021

  پالمر علیه صنعتی که به او کمک کرده صحبت کرده است قبل از. در یک مقاله معاون 2017 ، او وقتی "Dogecoin" به سقف 2 میلیارد دلار در بازار رسید ، نوشت: "چیزی خیلی اشتباه است". پالمر همچنین نشان داد که هرگونه درگیری با رمزنگاری را در سال 2015 به پایان رسانده است.

  در حالی که Dogecoin از زمان رسیدن به بالاترین حد خود در ماه مه حدود 72٪ کاهش یافته است ، اما هنوز هم دارای سقف بازار 25 میلیارد دلار است و آن را به یکی تبدیل می کند. از بین 10 رمزنگاری برتر براساس ارزش بازار.

  مارگوس ، خالق مشترک Doge ، در توییت خود نوشت که نکات پالمر معتبر است ، "جدا از سیاست بی هدف آمریکا."

  این آخرین باری است که ما نظر پالمر را درباره این موضوع می شنویم. "او اغلب از من سال می شود که آیا " به ارز رمزنگاری شده باز خواهم گشت "یا دوباره شروع به اشتراک گذاری منظم افکارم در مورد این موضوع می کنم. پاسخ من کاملاً قلبی " نه ، "" توئیت کرد.

  اعتبار تصویر: تصاویر Virrage

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری