خبر

 • تک بورد - جی جی آبرامز تأیید می کند که فیلم Portal بالاخره هشت سال پس از اعلام خبر در مسیر پخش قرار دارد

  جی جی آبرامز تأیید می کند که فیلم Portal بالاخره هشت سال پس از اعلام خبر در مسیر پخش قرار دارد
  10 روز و 20 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر بود: در سال 2013 اتفاقات بزرگی رخ داد: نشت اسنودن ، مراسم تحلیف دوره دوم باراک اوباما و گیب نیوئل و جی. آبرامز از همکاری برای تولید فیلم های مبتنی بر Portal و Half-Life رونمایی کرد. هشت سال بعد و کارگردان گفت که اقتباس پورتال هنوز در دست توسعه است ، اما به نظر می رسد فیلمی براساس ماجراهای گوردون فریمن به احتمال زیاد نسخه Half-Life 3 است.

  در اجلاس DICE 2013 ، نیوول و آبرامز فاش کردند که شرکت های مربوطه آنها ، Valve و Bad Robot ، به دنبال آوردن دو مورد از بزرگترین ویژگی های غول بازی در صفحه بزرگ هستند. در سال 2016 و 2017 ، هر دو نفر تأیید کردند که پروژه ها هنوز در دست انجام هستند ، اما از آن زمان به بعد ساکت بوده است.

  هنگام سخنرانی با IGN در یک رویداد مطبوعاتی برای انتشار خانگی 4K Blu-ray Super 8 ، آبرامز گفت: "ما در واقع فیلمنامه ای داریم که اکنون برای فیلم پورتال در [برادران وارنر] نوشته شده است. ما واقعاً از مصرف و زمین هیجان زده ایم ، بنابراین احساس می کنیم که بالاخره آن چیز روی ریل است. "

  آبرامز چیز دیگری در مورد فیلم Portal توضیح نداد ، به غیر از اینکه اضافه کرد:" پتانسیل بسیار زیاد به دلایل زیادی ، یکی از آنها به دلیل محدود بودن روایت بازی است ، همانطور که با ابتکار گفته می شود ، پتانسیل آن بسیار زیاد است. فوق العاده سرگرم کننده خواهد بود. " وی اذعان کرد که هواداران بدون شک خواهان جی.کی خواهند بود. سیمونز برای بازی در نقش خود به عنوان بنیانگذار Aperture Science ، Cave Johnson.

  اگرچه این خبر خوبی برای طرفداران پورتال است ، اما به نظر می رسد عاشقان Half-Life انتظار بیشتری برای نسخه فیلم این بازی خواهند داشت. آبرامز گفت: "نیمی از زندگی ، ما فعلاً فعلاً درگیر آن نیستیم".

  دیدن روند فیلم جالب خواهد بود. اکثریت قریب به اتفاق اقتباس های بازی های ویدیویی قبل از سال 2013 توسط منتقدان روبرو شده بود ، اما از آن زمان تاکنون چندین مورد مورد ستایش قرار گرفته اند. بیایید امیدوار باشیم که پورتال یکی از پیشنهادات بهتر ژانر باشد.

  همه تصاویر: Tristan Reidford Art

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری