خبر

 • تک بورد - جنگ ستارگان: چشم اندازها یک مجموعه گلچین انیمیشن است که از 22 سپتامبر به دیزنی + می رود

  جنگ ستارگان: چشم اندازها یک مجموعه گلچین انیمیشن است که از 22 سپتامبر به دیزنی + می رود
  23 روز و 12 ساعت قبل

  LucasFilm با نمایش اولین نگاه در Anime Expo Lite در آخر هفته گذشته ، جزئیات بیشتری درباره سری Star Wars: Vision های آینده را افشا کرده است. جنگ ستارگان: چشم انداز که قرار است 22 سپتامبر از دیزنی + اکران شود ، شامل 9 فیلم کوتاه انیمیشن است که توسط هفت استودیو ساخته شده است.

  کسانی که کل حماسه جنگ ستارگان را تماشا کرده اند ممکن است متوجه برخی از عناصر فرهنگ ژاپنی شده باشند برای ایجاد جهان استفاده شده است. به عنوان مثال ، جدی ها و سامورایی ها چند شباهت بیشتر از شمشیری که دارند ، ندارند. شما همچنین می توانید شباهت های آشکاری را در لباس ها و قوانینی که آنها زندگی می کنند بیابید.

  جنگ ستارگان نیز تحت تأثیر فیلم های Akira Kurosawa قرار گرفته است ، از جمله آثار کلاسیک مانند هفت سامورایی ، یوجیمبو و راشومون ، از جمله. حتی برخی می گویند جنگ ستارگان از سال 1974 از انیمیشن / مانگای Space Battleship Yamato الهام گرفته است ، اگرچه جورج لوکاس خالق جنگ ستارگان هرگز چنین چیزی نگفته است.

  با جنگ ستارگان: چشم اندازها ، می توانید نقش ها را معکوس کنید از آنجا که جنگ ستارگان به عنوان منبع اصلی انیمیشن کار می کند ، به طرفداران این مجموعه اجازه می دهد تا داستان های جنگ ستارگان را از طریق دیدگاه استودیوهای تحسین شده انیمه تماشا کنند.

  این مجموعه شامل 9 فیلم کوتاه به کارگردانی Kamikaze Douga خواهد بود. (Batman Ninja) ، Geno Studio (Golden Kamuy) ، Studio Colorido (A Whisker Away) ، Trigger (Kill La Kill) ، Kinema Citrus (Made in Abyss) ، Science Saru (شیطان: Crybaby) ، و تولید IG (Ghost in the) Shell).

  هر انیمیشن کوتاه از سبک منحصر به فردی برخوردار خواهد بود ، حتی آنهایی که توسط همان استودیو ساخته شده اند. جوش ریمز ، تهیه کننده چندین نمایش انیمیشن جنگ ستارگان ، گفت: "آنچه واقعاً هیجان انگیز است این است که هر یک از این شورت ها چقدر منحصر به فرد و خاص هستند." "هر استودیو سبک ها و رنگ های مختلفی دارد. "

  جیمز وو ، تهیه کننده اجرایی LucasFilm همچنین اظهار داشت که چگونه تیم "واقعاً می خواست به این سازندگان یک تولد خلاقانه گسترده برای کشف کهکشان جنگ ستارگان بدهد ،" به استودیوها و سازندگان این امکان را می دهد که آزادی انجام آنچه را که در جهان جنگ ستارگان دارند ، داشته باشند. در حالی که منتظر آن هستیم ، شما ممکن است با سریال های جنگ ستارگان دیگر مانند The Mandalorian و Star Wars: The Bad Batch که در بستر پخش جریانی نیز در دسترس است روبرو شوید.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری