خبر

 • تک بورد - جدیدترین عکسهای پارک جذاب و جذاب نینتندو را ببینید

  جدیدترین عکسهای پارک جذاب و جذاب نینتندو را ببینید
  27 روز و 2 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: Super Nintendo World در Universal Studios ژاپن قرار بود درست پیش از المپیک امسال افتتاح شود. متأسفانه ، بیماری همه گیر اطمینان حاصل کرد که هر دو رویداد به لیست لغو شده / موکول شده پیوستند ، اما پارک قرار است از بهار سال آینده استقبال از بازدید کنندگان را آغاز کند ، و بسیار شگفت انگیز به نظر می رسد.

  یونیورسال استودیو ژاپن در ژوئن 2017 در پارک موضوعی نینتندو شکست و ما در مورد تجربه حضور در یک بازی ویدیویی واقعی اوایل امسال اطلاعات بیشتری شنیدیم. حتی یک فیلم ویدیویی برای جذابیت وجود داشت. لحنی جذاب از Galantis با حضور Charli XCX.

  یک عکس در Saneki News (از طریق Kotaku) پارک را در شکوه کامل و بدون CGI خود نشان می دهد. مردم با قدم زدن در قلعه هلو در پایین سمت چپ وارد می شوند. پس از ورود ، آنها می توانند انواع تفریحات با مضمون نینتندو را امتحان کنند ، از جمله یک ماریو کارت به اندازه زندگی که چهار نفر می توانند علیه یکدیگر مسابقه دهند. سواران همچنین هدست های AR را به دست می آورند تا آنها را حتی بیشتر به یک بازی ویدیویی کاملاً غریب نزدیک کند. فعالیت های دیگر شامل کارتینگ "کودک پسند" بیشتر و امکان سوار شدن به پشت یوشی است.

  https://techbord.com آخرین عکسهای پارک تفریحی جذاب نینتندو را ببینید

  در این پارک باندهای مچبندی با مضمون شخصیت پوشیدنی با نام" Power Up Bands "وجود دارد که در کنار یک برنامه تلفن هوشمند کار می کنند. ، ارائه "تجارب تعاملی" مانند جمع آوری سکه های دیجیتال ، مبارزه با کارفرمایان و رقابت با دیگران. این برنامه همچنین شامل یک نقشه سربار از مکان است و بازدید کنندگان می توانند پروفایل ایجاد کرده و دستاوردها را باز کنند.

  بازدید از پارک هنگام باز شدن به معنای سفر به ژاپن است ، اما خبر خوب این است که سایر Super Nintendo Worlds در حال ساخت در ایالات متحده است. در حالی که ماریو و دوستانش در سال 2023 به Resort Universal Orlando می رسند ، LA's Universal Studios Hollywood نسخه خود را بین 2021 و 2022 دریافت می کند.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری