خبر

 • تک بورد - جت پک گای لس آنجلس احتمالاً بالون جک اسکلینگتون بود

  جت پک گای لس آنجلس احتمالاً بالون جک اسکلینگتون بود
  5 روز و 22 ساعت قبل

  WTF؟! اگرچه جت پک‌ها در زمان‌های اخیر از حوزه علمی تخیلی به واقعیت منتقل شده‌اند، به نظر می‌رسد مشاهده‌های متعدد مردی که بر فراز لس آنجلس با استفاده از یکی از دستگاه‌ها پرواز می‌کند ممکن است توضیح بسیار ساده‌تری داشته باشد: بالون‌ها.

  اولین مشاهده در آگوست سال گذشته هنگامی که خلبانان خطوط هوایی امریکن ایرلاینز رادیویی کردند و گفتند: "ما همین الان از کنار مردی در یک جت پک رد شدیم." خلبان دیگری، این یکی که چند دقیقه بعد با هواپیمای جت بلو به LAX نزدیک شد، همچنین گزارش داد که یک جت پک هواپیمای خود را پشت سر گذاشته است.

  گزارش دیگری در ماه اکتبر از یک خلبان خطوط هوایی چین که در ارتفاع 6000 فوتی پرواز می کرد، دریافت کرد و به دنبال آن، مشاهده در جولای امسال همچنین ویدئویی در دسامبر 2020 در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد که نشان می‌داد فردی با جت پک در حدود 3000 فوتی سواحل شبه‌جزیره Palos Verdes پرواز می‌کند.

  در حالی که جت‌پک‌ها واقعی هستند، مانند این یکی که توسط یک امدادگر بریتانیایی استفاده می‌شود، احتمال اینکه این مرد مانند The Rocketeer در اطراف پرواز کند، بعید به نظر می‌رسد، اگرچه ما شاهد بودیم که خلبان جت پک سال گذشته به جای سکوی مرتفع، از ارتفاع 6000 فوتی از زمین بلند شد.

  اکنون، به نظر می رسد که معما حل شده است. اف‌بی‌آی و اداره هوانوردی فدرال (FAA) مشاهدات گزارش‌شده را بررسی کردند که هیچ‌کدام از آنها تأیید نشده بود. سازمان‌ها می‌گویند که تئوری کار این است که خلبان‌ها ممکن است بالن‌ها را دیده باشند.

  با توجه به تصاویر گرفته شده توسط هلیکوپتر پلیس (بالا) در نوامبر 2020، چند هفته پس از آن، نتیجه‌گیری محتمل‌تر به نظر می‌رسد. مشاهده دوم آنها چیزی را نشان می دهند که شبیه یک شخصیت بادکنکی بادی است، احتمالا جک اسکلینگتون از کابوس قبل از کریسمس اثر تیم برتون، که چندین هزار فوت بالاتر از لس آنجلس شناور است - می توان تصور کرد که از یک نمایشگر هالووین جدا شده است.

  با این حال، شاهدان مصاحبه شدند. توسط لس آنجلس تایمز ادعا می شود که یک شی به شکل انسان را دیده است که به جای شناور شدن، به سرعت تغییر جهت می دهد، که منجر به این گمانه زنی می شود که آنچه مردم می بینند یک آدمک یا بالونی است که به یک هواپیمای بدون سرنشین متصل شده است تا شبیه فردی با جت پک باشد، چیزی که اروپایی ها. علاقه مندان به هواپیماهای بدون سرنشین قبلاً توسعه داده اند.

  اعتبار تصویر سرصفحه: balloon_andco

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری