techbord.com جان مک آفی در اسپانیا به اتهام فرار مالیاتی دستگیر شد ، که توسط SEC شکایت شد

چه اتفاقی افتاده؟ نام جان مک آفی ممکن است یک نرم افزار بسیار محبوب را زینت دهد ، اما خود این مرد به خاطر زندگی در خارج از یک فیلم هالیوود مشهورتر است - و داستان خیلی دور است. وزارت دادگستری (DoJ) اعلام کرد که بنیانگذار اولین برنامه ضد ویروس تجاری به دلیل فرار مالیاتی متهم شده است. وی در اسپانیا دستگیر شد و اکنون منتظر استرداد است.

در کیفرخواست 15 ژوئن 2020 ، که دیروز پلمپ شد ، ادعا می شود که مک آفی علی رغم کسب "میلیون ها درآمد از طریق تبلیغ ارزهای رمزپایه ، مشاغل مشاوره ای ، نامزدی های سخنرانی و فروش حقوق زندگی خود" از سال 2014 تا 2018 موفق به ارائه اظهارنامه مالیاتی نشد داستان برای یک مستند. "

در کیفرخواست ادعا می شود که مک آفی از طریق روش های مختلفی از جمله استفاده از نام دیگران برای هدایت پرداخت به حساب های بانکی آنها و هنگام خرید املاک و مستغلات و قایق تفریحی ، از مالیات طفره رفته است.

اطلاعیه DoJ در همان روزی منتشر شد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) از McAfee برای تبلیغ پیشنهادات اولیه سکه (ICO) از طریق حساب توییتر خود شکایت کرد بدون اینکه مبلغی را برای این کار پرداخت کرده باشد.

طنز چینی برای فرار من از بلیز: pic.twitter.com/tiQA7NYpSZ

- جان مک آفی (officialmcafee) 2 اکتبر 2020

SEC می نویسد که مک آفی 23 میلیون دلار دارایی دیجیتال برای تبلیغات و ادعاها دریافت کرده است او در هنگام درخواست هرگونه غرامت را انكار كرد سرمایه گذاران. همچنین بیان می کند که مک آفی ادعاهای گمراه کننده دیگری نیز انجام داده است ، از جمله اینکه شخصاً در برخی ICO هایی که تبلیغ می کرد سرمایه گذاری کرده است. طرح. ادعا شده است که او به انتقال و پول نقد ارز رمزنگاری شده مک آفی کمک کرده است ، در مورد برخی از معاملات با صادرکنندگان ICO مذاکره کرده و همسر خود را به علاقه مندی به یکی از تبلیغات مک آفی ICO دعوت کرده است. واتسون ادعا کرد 316،000 دلار برای سهم خود دریافت کرده است.

مک آفی در سال 2018 اعتراف کرد که 105،000 دلار برای توییت های تبلیغاتی متهم کرده است ، اما او قبل از افشای علنی پرداخت غرامت خود سالها ICO را تبلیغ می کرد.

< p> اگر به اتهام وزارت دادرسی متهم شود ، مک آفی برای هر پنج مورد فرار مالیاتی تا پنج سال در پشت میله های زندان و برای هر پنج اتهام عدم ارائه اظهارنامه مالیاتی تا یک سال زندان محکوم می شود.

مک آفی ، نامزد پیشین ریاست جمهوری 2020 ایالات متحده برای حزب لیبرتاریان ، یک بار قول داد که "اگر بیت کوین نتواند به یک میلیون دلار برسد ،" تلویزیون * خود را بخورد "، شرطی که در ابتدای شروع به کار با عاقلانه از آن دست کشید. سال - رمزنگاری در حال حاضر 10،732 دلار است. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد بازیهای جنسی او را در ویژگی درام ، مواد مخدر و داده ما بخوانید.

جان مک آفی در اسپانیا به اتهام فرار مالیاتی دستگیر شد ، که توسط SEC شکایت شد
tech-culture/جان-مک-آفی-در-اسپانیا-به-اتهام-فرار-مالیاتی-دستگیر-شد-که.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com CD Projekt انکار نمایشی Cyberpunk 2077 E3
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
techbord.com مدیر عامل جدید اینتل: ما باید محصولات بهتری نسبت به
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.