خبر

 • تک بورد - جان لگره با بسته ای بیش از 136 میلیون دلار از T-Mobile جدا شد

  جان لگره با بسته ای بیش از 136 میلیون دلار از T-Mobile جدا شد
  20 روز و 1 ساعت قبل

  جان لگره در بیرون آوردن T-Mobile از رکود نقش اساسی داشت و واقعاً ، او به انقلابی در کل صنعت موبایل کمک کرد. این اقدامات توسط T-Mobile مورد توجه قرار نگرفت زیرا این شرکت پس از عزیمت وی ​​به وی خسارت زیادی پرداخت کرد.

  مدیرعامل سابق T-Mobile جان لگره در اواخر سال 2019 اعلام کرد که سال آینده شرکت را ترک خواهد کرد و در تاریخ 1 آوریل 2020 قول خود را عملی کرد - همان روزی که T-Mobile ادغام خود را با Sprint انجام داد.

  اخیراً در پرونده ای در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، T-Mobile نشان داد که لگره برای سه ماه خدمت خود در سال 2020 600000 دلار حقوق اساسی داشته است. وی همچنین مبلغ 136،545،887 دلار پرداخت حق انحصاری دریافت کرد که متشکل از پرداخت های نقدی ، تسویه حساب به موقع خاتمه و 18 ماه پوشش بیمه درمانی بود.

  https://techbord.com جان لگره با بسته ای بیش از 136 میلیون دلار از T-Mobile جدا شد

  وی حتی تقریباً 40،000 دلار برای بازپرداخت هزینه های خود دریافت کرد.

  لگره طی سال گذشته تا حد زیادی از کانون توجهات دور مانده است. وی در حالی که هنوز در توییتر فعال است ، از زمان ترک T-Mobile هیچ حرکت شغلی عمده ای را اعلام نکرده است. در 62 سالگی و تنها با بسته جدا شدن ، او می توانست با خیال راحت به غروب آفتاب برود ... اما افرادی مانند او برای مدت طولانی سابقه بیکار بودن ندارند.

  اعتبار تصویر T-Mobile ، Vadi فوکو

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری