خبر

 • تک بورد - جارود ناندین ، ​​خزنده مشهور South Park WoW ، پس از ابتلا به Covid-19 درگذشت

  جارود ناندین ، ​​خزنده مشهور South Park WoW ، پس از ابتلا به Covid-19 درگذشت
  21 روز و 17 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ جارود ناندین ، ​​کاسپلایری که به خاطر نمایش خارق العاده شخصیت South Park 'World of Warcraft به شهرت رسید ، پس از عقد Covid-19 درگذشت. ناندین در اواسط ماه دسامبر در بیمارستان بستری شد و از دردهای قفسه سینه رنج برد و آزمایش ویروس برای وی چند روز بعد انجام شد.

  در سال 2013 بود که ناندین پس از حضور در یک مسابقه cosplay در BlizzCon با لباس "آنچه زندگی ندارد" ، به شهرت رسید ، اشاره ای به قسمت "عشق ورزیدن ، نه وارکرفت" از South پارک با حضور یک معتاد WoW به نام جنکینز به عنوان آنتاگونیست.

  ناندین برای بازی در نقش جنکینز ، که نام او ادای احترام به افسانه WoW Leeroy Jenkins است ، بخشی از سر خود را تراشید. توجه به جزئیات در cosplay او خارق العاده بود. نه تنها ظاهر و لباس دقیق بود ، ناندین همچنین با قوطی های خالی Rockstar ، دیسک ، چاقو و یک جعبه رایانه قرمز به اطراف یک میز فشار می آورد.

  ناندین هواداران را از طریق شبکه های اجتماعی به روز نگه داشته بود رسانه ها. "" من آزمایش کوویید مثبت دادم. من واقعاً متاسفم که نگران شما هستم. من در بیمارستان تحت معالجه هستم. همه چیز خوب به نظر می رسد. من فقط به کوید نگاه می کنم که ** لبخند روی صورتم می خورد و می گوید وی در اینستاگرام نوشت: "" چگونه آنچه را که هیچ زندگی ندارد ، می کشید؟ ""

  مشاهده این پست در اینستاگرام

  پستی که توسط Jarod NWBZPWNR به اشتراک گذاشته شده است (nwbzpwnr)

  در آخرین توئیت وی در تاریخ 28 دسامبر چنین آمده است: "مشکلات تنفسی هنوز یک مشکل است. سطح اشباع اکسیژن پایین تر از 90 کاهش می یابد. آنها در تلاشند تا مسائل را کشف کنند. منتظر اطلاعات بیشتر هستند. ">

  میزبان BlizzCon ، میشل مورو نوشت که جارود طرفدار cosplayers ، پذیرش بدن و مثبت بودن بود.

  امروز جامعهWarcraft وBlizzard_Ent بزرگترین روح خود را به Covid از دست داد. جارود ناندین با نام مستعارJarodNWBZPWNR بیشتر به واسطه cosplay معروف Blizzcon "That That Has No Life" از قسمتSouthPark "Make Love Not Warcraft" شناخته شد ... (ادامه) https://t.co/LGCWKUWD1R pic.twitter. com / Mx63iS4ivG

  - میشل مورو (michelemorrow) 3 ژانویه 2021

  کاربران توییتر با ارسال عکس هایی از خود که در آن کارت های USB را نگه داشته اند ، ادای احترام می کنند ، اشاره به شمشیر هزار حقیقت - شمشیر افسانه از قسمت South Park برای شکست دادن جنکینز استفاده شد.

  نمایش ناندین از جنکینز لبخند بزرگی را به چهره مردم در سراسر جهان برانگیخت - چیزی که در پوشش جهانی وی نشان داد مرگ - و واقعا غم و اندوه زیادی از انجمن های بازی و cosplay وجود داشته است. شمشیری از هزار حقیقت را به یاد او برانید.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری