خبر

 • تک بورد - تیم کوک ، مدیرعامل اپل ، می گوید که این شرکت آخرین کارمند نشت کننده را در بین کارکنان خود پیدا خواهد کرد

  تیم کوک ، مدیرعامل اپل ، می گوید که این شرکت آخرین کارمند نشت کننده را در بین کارکنان خود پیدا خواهد کرد
  15 روز و 19 ساعت قبل

  مانند بسیاری از شرکت های فناوری ، اپل در اواخر سال گذشته نشت زیادی در مورد محصولات منتشر نشده یا ناتمام داشته است. غول کوپرتینویی شهرت خود را به عنوان یکی از محرمانه ترین افراد در جهان بدست آورده است ، در حالی که برخی از شرکت های فناوری معمولاً نسبت به اطلاعاتی که کمی زودتر از موعد منتشر می شوند ، مدارا می کنند ، به ویژه هنگامی که تبلیغاتی ایجاد می کند که مانند آتش سوزی گسترده می شود.

  در اوایل سال جاری ، تیم حقوقی اپل با یک پیام هشداردهنده شفاف علیه افشاگران معتبر وارد جنگ شد ، زیرا آنها باید از به اشتراک گذاشتن جزئیات در مورد محصولات و خدمات منتشر نشده خودداری کنند ، زیرا ممکن است مشتریان را گمراه کنند. به رقبا اجازه دهید به اطلاعاتی دسترسی داشته باشند که نباید داشته باشند. در یک ایمیل اخیر که برای کارکنان در اوایل این هفته ارسال شده بود (فاش شده به مطبوعات) ، مدیرعامل تیم کوک اطمینان داد که شرکت کسانی را که اطلاعات محرمانه به اشتراک گذاشته اند ، شکار می کند و پیدا می کند. در همان زمان ، وی اظهار داشت که چنین افرادی در Apple "تعلق ندارند".

  من می توانم به Apple آسیب زیادی برسانم ، اما من چنین شخصی نیستم ، فقط انتشار می دهم چیزهایی که خیلی محرمانه نیستند و به هیچ وجه نمی توانند به اپل آسیب برسانند

  - Majin Bu@(MajinBuOfficial) 22 سپتامبر 2021

  به نظر نمی رسد که کوک در نظر داشته باشد که برخی نشت ها ممکن است حدس زده شود توسط افرادی که از زنجیره تامین فناوری آگاهی دارند و همچنین نوآوری هایی که توسط تامین کنندگان قبل از تبدیل شدن آنها به محصولات تجاری اعلام می شود.

  همچنین به این امر کمک می کند که بسیاری از محصولات جدید اعلام شده در سال های اخیر ارتقاء فزاینده ای داشته باشند. بیش از طرح های بالغ البته افرادی هستند که از اطلاعات کوپرتینو به اطلاعات محرمانه دسترسی واقعی دارند ، اما به نظر نمی رسد که آنها با یادداشت کوک جابجا شوند.

  در هر صورت ، هرگونه اپل به نظر می رسد که برای جلوگیری از نشتی ها تا کنون کار می کند. به گفته جان پروسر ، منبع فاش کننده معتبر ، منابع زنجیره تامین چین تمایل چندانی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات جالبی که ممکن است در اختیار داشته باشند ، ندارند. پروسر معتقد است وضعیت فعلی کوتاه مدت خواهد بود ، اما فقط زمان آن را نشان می دهد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری