خبر

 • تک بورد - تیم های League of Legends در ایالات متحده هزینه های کلانی را برای جذب بازیکنان برتر جهان پرداخت می کنند

  تیم های League of Legends در ایالات متحده هزینه های کلانی را برای جذب بازیکنان برتر جهان پرداخت می کنند
  23 روز قبل

  علی رغم محبوبیت فزاینده ورزشها در ایالات متحده ، هنوز از نظر رقابت یک خلا قابل توجه است. به بیان ساده ، تیم های آمریکایی در همان سطح هم تیمی های خود از آسیا بازی نمی کنند. برای کمک به تساوی شرایط بازی ، دارندگان تیم میلیون ها دلار را صرف آوردن بهترین بازیکنان جهان به ایالات متحده می کنند.

  بازی های رقابتی یا esports در مدت زمان نسبتاً کوتاهی مسیری طولانی را طی کرده است. بیش از نیم دهه پیش ، رئیس ESPN (سابق) رقابت های بازی چند نفره را شروع کرد و گفت که آنها بیشتر شبیه شطرنج و چکرز هستند و ESPN بیشتر به پوشش ورزش های سنتی علاقه مند است.

  در سال 2020 ، بیش از طبق گفته شرکت تجزیه و تحلیل بازی Newzoo ، 57 میلیون نفر در آمریکای شمالی حداقل یک رویداد ورزشی را تماشا کرده اند.

  https://techbord .com تیم های League of Legends در ایالات متحده هزینه های کلانی را برای جذب بازیکنان برتر جهان

  پرداخت می کنند. از سال 2011 که مسابقات قهرمانی جهان League of Legends تاسیس شد ، هیچ تیمی از ایالات متحده آمریکا در مقام اول یا دوم به پایان رسید. فقط سه تیم آمریكایی تاكنون 3 و 4 به پایان رسیده اند.

  نقص های ایالات متحده به دلیل كمبود تلاش نیست. همانطور که نیویورک تایمز تأکید می کند ، متوسط ​​حقوق و دستمزد یک بازیکن در موقعیت شروع در یک تیم از حدود 300،000 دلار در 2018 به 460،000 $ افزایش یافته است. کریس گریلی ، کمیساریای لیگ افسانه ها در منطقه آمریکای شمالی ، گفت که برخی از پردرآمدترین بازیکنان در ایالات متحده انتظار دارند که در مکان هایی مانند کره جنوبی نیم میلیون دلار بیشتر از همتایان خود درآمد کسب کنند.

  < p> به عبارت دیگر ، تیم ها برای بدست آوردن بهترین استعدادها به ایالات متحده دلارهای زیادی می پردازند.

  شکستن: Hu "SwordArt" Shuo-Chieh با TSM به مدت دو سال و 6 دلار امضا کرده است. میلیون ، یک قرارداد رکوردی معتبر برای یک بازیکن esports در یک لیگ آمریکای شمالی. https://t.co/bWYVBYhUOX

  - Launcher (LauncherWP) 26 نوامبر 2020

  از سال 2016 ، کمتر از 40 بازیکن نخبه از مجموعه استعدادهای جهانی برای نمایندگی آمریکا استخراج شده اند تیم ها نوامبر گذشته ، هو شو-چیه ، یکی از سوپراستارهای این بازی که دسته آن SwordArt است ، قراردادی 2 ساله و 6 میلیون دلاری را برای بازی در تیم TSM آمریکای شمالی امضا کرد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری