خبر

 • تک بورد - تیم های سونی با نایک در کفش های ورزشی با مضمون PlayStation 5 همکاری می کنند

  تیم های سونی با نایک در کفش های ورزشی با مضمون PlayStation 5 همکاری می کنند
  28 روز و 19 ساعت قبل

  نظر ویراستار: یافتن پلی استیشن 5 سونی در خرده فروشی غیرممکن است ، اما آیا ممکن است کفش هایی که پس از کنسول جدید مدل شده اند آسان تر باشند؟ در مورد فکر دوم ، با توجه به اینکه فرهنگ کفش کتانی در سال های اخیر چقدر رشد کرده است ، شاید اینطور نباشد.

  سونی دوباره با نایک و بازیکن بسکتبال پل جورج در کفش های ورزشی جدید PG 5 PlayStation 5 همکاری می کند. قسمت فوقانی سفید و مشکی از خود کنسول الهام گرفته شده است ، با لمس خاکستری و آبی در کنار گرافیک که با نمادهای موجود در کنترلر DualSense PS5 مطابقت دارد.

   https://techbord.com سونی با نایک در کفش های کتانی با موضوع PlayStation 5

  طراح پلی استیشن 5 یوجین موریساوا همکاری نزدیک با نایک و جورج در زمینه طراحی کفش.

  این اولین بار نیست که سونی و نایک در همکاری با این کالیبر گرد هم می آیند. در سال 2018 ، این دو کفش ورزشی PG 2 PlayStation Colorway را ایجاد کردند که دارای یک باتری لیتیوم داخلی برای روشن کردن آرم های PG و PlayStation بود. به نظر نمی رسد که PG 5 های جدید از چنین قابلیتی برخوردار باشند.

  علاقمندان می توانند از 14 مه شروع به کار PG 5 PlayStation 5 Colorway کنند تا در مناطق منتخب کاهش یابد. آنها MSRP 120 دلار دارند با توجه به محدود بودن دسترسی به آن ، قیمت خیابان (اگر بتوانید آنها را پیدا کنید) می تواند کمی بیشتر باشد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری