خبر

 • تک بورد - تیم های ایکس باکس با نوشیدنی انرژی زا Rockstar روی قوطی های مجموعه ای با الهام از Halo حضور دارند

  تیم های ایکس باکس با نوشیدنی انرژی زا Rockstar روی قوطی های مجموعه ای با الهام از Halo حضور دارند
  17 روز و 6 ساعت قبل

  ایکس باکس با سازندگان نوشیدنی انرژی زا راک استار همکاری کرده و پنج قوطی مخصوص مجموعه را با الهام از Halo Infinite خلق کرده است. هر قوطی توسط هنرمند متفاوتی طراحی شد ، که به او اختیار داده شد تا تفسیر خود را از استاد رئیس ارائه دهد. آنها در پنج طعم شامل اصلی ، بدون قند ، گوجی شاه توت ، پانچ میوه و یخ نقره ای در دسترس خواهند بود.

  هنرمندان مسئول طراحی قوطی ها به شرح زیر هستند:

  مت تیلور (اصلی): مستقر در برایتون در انگلستان ، مت تیلور متخصص در تصویرسازی و کمیک. تیلور در طول 10 سال فعالیت حرفه ای تصویرسازی خود ، برای الهام گرفتن از کتابهای آمریکایی کمیکا و کلاسیک دهه 1950 و 1960 استفاده کرده است. الیور بارت (بدون شکر): الیور یک هنرمند و طراح اهل کلیولند ، اوهایو است که اکنون در آستین ، تگزاس اقامت دارد. او تقریباً یک دهه را به عنوان طراح در آژانس های تجاری و بازاریابی گذراند و قبل از آن راه خود را به عنوان یک هنرمند طی کرد و به مشتریانی مانند 20th Century Fox ، A24 ، Amazon ، DC Comics ، Disney ، Variety و Vice خدمت کرد. Hydro74 (Blackberry Goji): جاشوا ام اسمیت ، معروف به Hydro74 ، در اورلاندو فلوریدا به عنوان طراح و هنرمند کار می کند. در طول 20 سال کار چاپ شده خود ، او به دلیل عبور از مرزهای هنر معاصر شناخته شده است. او علاقه زیادی به ایجاد زمینه های جدید و گسترش تأثیرات هنری خود با همتایان و برندهایی دارد که در آنها همکاری می کند. دان ممفورد (مشت میوه): دان ممفورد یک تصویرگر مستقل است که در مرکز لندن ، انگلستان کار می کند ، جایی که استودیو Dan Mumford Limited را اداره می کند. در 13 سال گذشته ، ممفورد در زمینه فرهنگ پاپ و موسیقی کار کرده است و همه چیز را از جلد آلبوم ، مارک تجاری و چاپ روی صفحه گرفته تا تفسیرهای جدید از پوسترها و آلبوم های فیلم کلاسیک خلق کرده است. یوکو شیمیزو (یخ نقره ای): یوکو شیمیزو تصویرگر ژاپنی مستقر در شهر نیویورک است که آثار او میراث ژاپنی را با نقاط مرجع معاصر ترکیب می کند. آثار شیمیزو طیف وسیعی از مسائل جدی را مورد بررسی قرار می دهد ، اما می تواند سبک و غریب باشد.

  از اول اکتبر تا 31 دسامبر ، گیمرها همچنین می توانند قفل محتوای منحصر به فرد درون بازی را باز کرده و با استفاده از کدهایی که در زبانه هر سری از مجموعه های Halo Infinite قرار دارند جوایز برنده شوند.

  https://techbord.com تیم های ایکس باکس با نوشیدنی انرژی زا Rockstar در قوطی های گردآورنده الهام گرفته از Halo

  یک جایزه این بسته شامل یک کنسول Xbox Series X ، یک نسخه دیجیتالی از Halo Infinite ، یک مانیتور گیمینگ Razer Raptor 27 اینچی و یک هدست Razer Kaira Pro Halo Infinite است. جایزه بزرگ ، که به یک برنده خوش شانس در ایالات متحده تعلق می گیرد ، شامل یک جیپ گلادیاتور سفارشی با تایرهای 43 اینچی عظیم ، ارتقاء عملکرد و سیستم تعلیق حرفه ای است.

  شرکت کنندگان و علاقمندان می توانند خود را وارد کنند کد گذاری کنید و قوانین کامل مسابقه را در وب سایت Rockstar بخوانید.

  Halo Infinite در 8 دسامبر 2021 برای Xbox One ، Xbox Series و Microsoft Windows راه اندازی می شود.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری