خبر

 • تک بورد - تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد

  تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
  8 ساعت و 31 دقیقه قبل

  WTF ؟! یک تکنسین سابق روز پنجشنبه اعتراف کرد که برای جاسوسی از زنان برهنه و تماشای زوجین هنگام رابطه جنسی ، به طور مرتب به حساب های امنیت خانه به مشتریان دسترسی پیدا می کند. به دنبال اعتراف به تقصیر خود ، این تکنسین حداکثر پنج سال زندان در پیش دارد.

  این تکنسین - Telesforo Aviles 35 ساله - در خانه و شرکت امنیتی کوچک دفاتر ADT در دالاس ، منطقه TX کار می کرد. Aviles در حالی که به اتهام یک فقره کلاهبرداری رایانه ای و یک بار ضبط تصویری تهاجمی اعتراف کرد ، روز پنجشنبه اعتراف کرد که تقریباً در 10 هزار مورد مختلف به دوربین بیش از 200 مشتری دسترسی دارد. ارس تکنیکا توضیح می دهد ، "" او گفت که خانه های خود را با زنانی که از نظر او جذاب هستند یادداشت می کند و سپس دوربین های آنها را برای رضایت جنسی مشاهده می کند. وی گفت که زنان و زوج های برهنه را هنگام رابطه جنسی تماشا می کند. "

  Aviles این کار را با افزودن آدرس ایمیل خود به لیست آدرسهای مجاز در حسابهای ADT Pulse مشتریان انجام داد. این به Aviles اجازه می داد تا از راه دور به فیدهای ویدئویی دسترسی پیدا کند ، اما همچنین می تواند از راه دور هشدارها را در خانه مشتری غیرفعال کند یا با وسایل دیگر مانند چراغها ارتباط برقرار کند. دوره پنج ساله با این حال ، در آوریل 2020 ، یک مشتری متوجه یک ایمیل غیر مجاز در حساب Pulse خود شد. ADT متعاقباً از اقدامات Aviles باخبر شد ، وی را از شرکت اخراج کرد و به دادستان اطلاع داد.

  https://techbord تکنسین .com اذعان داشت که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی پیدا کرده است

  ADT برای توضیح وضعیت و رفع نگرانی ها به صورت جداگانه با مشتریان تماس گرفته است. این شرکت همچنین بیانیه ای را به اشتراک گذاشته است که با پیشرفت های اساسی در حال به روزرسانی است. در آنجا ، ADT توضیح می دهد که اکثر نگرانی ها و اختلافات مشتریان برطرف شده است - هرچند برای برخی اقدامات این شرکت به اندازه کافی کافی نیست.

  جای تعجب نیست که دو پرونده قضایی طرح شده در این زمینه مطرح شده است: یکی به نمایندگی از مشتریان ، و دیگری به نمایندگی از خردسالان ساکن در خانه های آسیب دیده. این ادعاها ادعا می کنند که ADT به اندازه کافی برای اطمینان از امنیت و امنیت نرم افزار امنیت خانه آنها کار نکرده است. ADT به عنوان راهی برای نظارت بر کودکان و حیوانات خانگی با استفاده از تلفن هوشمند شما به بازار عرضه شده است ، ADT از پادمان هایی استفاده نمی کند که بتواند از مشتریانی مانند 2FA یا هشدارهای خودکار در صورت ورود کاربران جدید به حساب هایشان بیشتر محافظت کند.

  دقیقاً مانند Aviles حکم ، هنوز نتیجه دادخواست ها مشخص نشده است. در حال حاضر ، این واقعه عجیب و غم انگیز یادآور جدی برخی از خطرات دستگاه های متصل به شبکه است.

  در حالی که بسیاری از شرکت ها مانند ADT می خواهند که کار نصب سیستم های امنیتی خانگی را انجام دهند ، برای برداشتن گام های اساسی در جهت حفظ حریم خصوصی خود ضروری است - به ویژه اگر دوربین امنیتی خانه به سمت تختخواب شما باشد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری