techbord.com توییتر با هشدار نسبت به توییت ترامپ ادعا می کند که از Covid-19 در امان است

چه اتفاقی افتاده؟ بار دیگر ، توییت دونالد ترامپ با هشدار بررسی واقعیت توسط این شبکه اجتماعی برچسب گذاری شده است. پستی توسط رئیس جمهور که در آن ادعا می کرد "پس از توضیح واضح کاخ سفید" نسبت به Covid-19 "مصونیت" دارد ، به دلیل نقض قوانین توییتر پرچم گذاری شده است.

توییت ترامپ پس از آزمایش مثبت وی برای Covid-19 ، بلافاصله پس از سه شب اقامت در بیمارستان منتشر شد. وی نوشت: "ثبت نام کامل و کامل از پزشکان کاخ سفید دیروز. این بدان معناست که من نمی توانم آن را (ایمنی) پیدا کنم و نمی توانم آن را بدهم. دانستن بسیار خوب است !!!" p>

ثبت نام کامل و کامل از پزشکان کاخ سفید در روز گذشته. این بدان معنی است که من نمی توانم آن را (ایمنی) دریافت کنم و نمی توانم آن را بدهم دانستن بسیار زیبا !!!

- دونالد ج. ترامپ (realDonaldTrump) 11 اکتبر 2020

وقتی صحبت از ارسال اطلاعات در مورد ویروس کرونا می شود ، توییتر سیاست گسترده ای دارد. این شامل الزام به حذف توییت هایی است که برای تأثیرگذاری بر دیگران برای نقض راهنمایی Covid-19 ، ادعاهای مربوط به درمان های بی اثر / مضر و تبلیغات برای درمان ها و درمان های تأیید نشده وجود دارد.

پیام ترامپ در پشت هشدار پنهان است : "این توییت قوانین توییتر در مورد انتشار اطلاعات گمراه کننده و بالقوه مضر مربوط به COVID-19 را نقض کرده است. با این حال ، توییتر تشخیص داده است که دسترسی به توئیت به نفع عموم مردم است." "/ p >

https://techbord.com توییتر با هشدار به توییت ترامپ ادعا می کند که از Covid-19 ایمن است

چگونه توییت ترامپ در جدول زمانی خود ظاهر می شود

در سال 2017 ، توییتر به شکایات مبنی بر تحریک خشونت برخی از پست های ترامپ در مورد کره شمالی با بیان اینکه شایسته اخبار هستند ، پاسخ داد و حذف نمی شود این شرکت دو سال بعد شروع به بررسی ایده برچسب گذاری توییت های مشابه کرد.

علیرغم اینکه کاربر پرکاربرد این سیستم عامل است ، ترامپ امسال چندین بار با توییتر درگیر شده است. وی اظهار داشت که سایت در ماه مه "آزادی بیان را خفه" کرده است ، زیرا ادعای وی درباره برگه های رایانامه با هشدار بررسی واقعیت برچسب گذاری شده است. این همچنین توئیت "کودک نژاد پرست" وی را با برچسب رسانه ای دستکاری شده پرچم گذاری کرد و هفته گذشته فیس بوک و توئیتر علیه پست وی اقدام کردند که نشان می داد آنفولانزای فصلی کشنده تر از Covid-19 است.

توییتر با هشدار نسبت به توییت ترامپ ادعا می کند که از Covid-19 در امان است
tech-culture/توییتر-با-هشدار-نسبت-به-توییت-ترامپ-ادعا-می-کند-که-از.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سایت Parler-like Gab هک شد ، 70 گیگابایت داده اکنون در اختیار یک گروه فعال است
techbord.com فراخوان نویسندگان: TechSpot نویسندگان کارمندان و متخصصان نحوه کار را استخدام می کند
techbord.com اپل رسماً تمام مکان های فروشگاه خود در ایالات متحده را بازگشایی کرده است
techbord.com خلاصه شایعات آیفون 13: بریدگی کوچکتر ، نمایشگر 120 هرتز ، باتری بزرگتر و موارد دیگر
techbord.com هکرها از آسیب پذیری موجود در iOS 11-14.3 برای جیلبریک آیفون ها استفاده می کنند
techbord.com Instagram Live Rooms به شما امکان می دهد چهار نفر همزمان پخش شوند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.