خبر

 • تک بورد - توسعه دهنده Apex Legends به دلیل اظهارات نژادپرستانه و جنسیتی که در سال 2007 انجام شد اخراج شد

  توسعه دهنده Apex Legends به دلیل اظهارات نژادپرستانه و جنسیتی که در سال 2007 انجام شد اخراج شد
  9 روز و 19 ساعت قبل

  Daniel \ "Zenon \" Klein ، طراح اصلی Apex Legends ، توسط Respawn Entertainment به دلیل اظهارات نژادپرستانه و جنسیتی که در یک پست وبلاگ از سال 2007 انجام داده اخراج شده است. او می گوید که شرکت و EA مادر آنها کاملاً در محدوده حقوق خود برای فسخ قرار داشتند. او ، هر چند که ممکن است با این تصمیم مخالف باشد.

  تصاویری از وبلاگ ماه گذشته ظاهر شد. آنها شامل اظهارات تحقیرآمیز در مورد "آفریقایی ها " و زنان می شوند. کلاین تصدیق کرد که این اسکرین شات ها در 27 جولای واقعی هستند و خاطرنشان کرد که حدود 14 سال پیش نوشته شده است. Thordan Smash ، خالق محتوای Apex Legends ، فهمید که کلاین در آن زمان 27 ساله می شد.

  "شما ممکن است چیزهای وحشتناک و متعصبانه ای را که در سال 2007 گفتم ، یا ندیده باشید ، " کلاین نوشت. "من از صمیم قلب موافقم که آن مرد باید اخراج می شد. من از آن زمان انرژی زیادی برای تبدیل شدن به یک فرد بهتر صرف کرده ام ، و در حال حاضر من فقط بسیار افسرده هستم زیرا احساس می کنم هرگز نمی توانم جبران کنم برای آنچه که بودم. "

  " من نژادپرستانه و جنسیت گرا صحبت کردم ، نه به این دلیل که عمیقا به هر یک از آنها اعتقاد داشتم ، بلکه به این دلیل که می دانستم می توانم از مردم واکنش نشان دهم. این هیچ چیز را توجیه نمی کند من گفتم ؛ تأثیر کلمات من بدون در نظر گرفتن اعتقاد من یکسان بود. "

  کلاین معتقد است که مردم در مورد درگیری او با بازیکنان Apex Legends در رسانه های اجتماعی در مورد تغییرات تعادل در بازی ، به گذشته او پرداختند. به کلاین به کوتاکو گفت: "من کاملاً صاحب اظهارات وحشتناک و متعصبانه ای هستم که در سال 2007 بیان کردم و از خود جوانترم که آنها را بیان می کند بیزارم." "اما هیچ شکی در ذهن من وجود ندارد که آنها آشکار شدند زیرا کسی به دنبال چیزهایی بود که بتواند به من آسیب برساند. EA از این ادعا مطلع بود ، و من به طور خاص از آنها خواستم مراقب این استراتژی ها باشند در آینده علیه سایر کارکنان مورد استفاده قرار می گیرد. "

  در سال 2018 ، کلاین ، که بعداً به عنوان " فمینیست صریح "توصیف می شد ، توسعه دهنده Riot Games از League of Legends را ترک کرد ، که مورد انتقاد قرار گرفته بود تبعیض علیه کارکنان زن وی در پاسخ به اظهارات عصبانی در یک موضوع Reddit در مورد رویدادهای PAX که فقط برای زنان و افراد غیر دودویی باز بود ، در توئیتر خود نوشت: "تبعیض جنسیتی و نژادپرستی سیستمیک در تقاطع تعصب و پویایی قدرت وجود دارد. نژادپرستی فقط نامیده نمی شود به عبارت دیگر ، به این معناست که + هیچ کس اهمیتی نمی دهد وقتی اعتراض می کنید + اگر به کسی وام داده نمی شود ، یک فرد سفیدپوست بی دلیل مورد تیراندازی پلیس قرار می گیرد. "

  تصور می کنم همین پویایی قدرت برای رویدادهای cosplay و fan اعمال می شود. من مطمئن هستم که زنان مورد تعرض و آزار و اذیت قرار می گیرند ، چه از نظر کلامی و چه از طریق تماس فیزیکی ناخواسته. من مطمئن هستم که آنها صحبت کرده اند و باعث شده اند در چنین رویدادهایی احساس ناخوشایندی داشته باشند.

  - Daniel Zenon Klein (anielzklein) 1 سپتامبر 2018

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری