خبر

 • تک بورد - توسعه دهنده قرار است به دنبال واکنش های ناگهانی ، از آگهی های Oculus VR فیس بوک استفاده کند

  توسعه دهنده قرار است به دنبال واکنش های ناگهانی ، از آگهی های Oculus VR فیس بوک استفاده کند
  11 روز قبل

  اعلامیه فیس بوک مبنی بر شروع آزمایش تبلیغات در داخل برنامه های Oculus Quest با استقبالی گرم که انتظار می رود مواجه شد. انتقاداتی از طرف Resolution Games ، سازنده بازی تیرانداز VR بلاستون ، که قرار بود اولین برنامه ای باشد که تبلیغات را نشان می دهد ، هدف قرار گرفت. به همین ترتیب ، سازنده تصمیم گرفته است که بخشی از آزمایش نباشد.

  فیس بوک هفته گذشته فاش کرد که به زودی تبلیغات را در برنامه های هدست Oculus Quest آزمایش می کند - طرح آزمایشی اولیه که یک ماه قبل اعلام شده بود فقط نشان دادن تبلیغات در برنامه تلفن همراه Oculus بود.

  اخبار مبنی بر اینکه Blaston 9.99 دلاری اولین برنامه برای اجرای این تبلیغات است ، منجر به بمب گذاری در لیست بازی های Oculus Store و Steam بازی شد ، و یکی از مشهورترین نظرات را خواند: "عناوین پرداختی نباید تبلیغات را معرفی کنند. انجام این کار ماهها پس از خرید کاملاً غیرقابل قبول است. "

  UploadVR گزارش می دهد که موج منفی به این نتیجه رسیده است که Resolution Games تصمیم می گیرد که قرار دادن تبلیغات در Blaston ایده بدی است.

  "ما از همه بازخورد ها و افکار در مورد آزمون تبلیغات Oculus برای Blaston و سایر بازی ها قدردانی می کنیم. این هفته گذشته اعلام شد ، "تامی پالم مدیر عامل بازی های رزولوشن در بیانیه ای گفت. "برخی از نکات خوب بیان شده است ، و ما متوجه می شویم که بلاستون بهترین گزینه برای این نوع آزمون تبلیغاتی نیست. بنابراین ، ما دیگر برنامه ای برای اجرای آزمون در بلاستون نداریم. "

  با این حال ، قطعنامه تبلیغات را به طور کامل کنار نمی گذارد. سازنده در حال بررسی تست آنها در یکی دیگر از بازی های خود است ، اما این تمایز مهم در رایگان بودن است. "به عنوان یک گزینه دیگر ، ما به دنبال این هستیم که ببینیم آیا امکان دارد این آزمایش کوچک و موقت را به بازی رایگان خود ، Bait منتقل کنیم! بعداً در آینده گفتیم. "Palm ادامه داد." "اگر تبلیغات در VR همانند سایر سیستم عامل ها اجتناب ناپذیر شود ، ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که در حالی که این شانس را داریم که شروع کنیم و آن را درست انجام دهیم ، ما این کار را انجام می دهیم. ما از همه و همه نظرات شما در این راه استقبال می کنیم تا بتوانیم در این مورد گفتگوی سازنده ای داشته باشیم و بهترین مسیر رو به جلو را ایجاد کنیم. "

  جالب است ببینیم آیا عقبگرد بازی Revolution Games بر دیگر برنامه سازان تأثیرگذار است؟ برای معرفی تبلیغات تنظیم شده اند ، به خصوص اگر برنامه های آنها رایگان نباشد. همانطور که 2K Sports پس از اینکه به طور خلاصه تبلیغات غیر قابل انعطاف را در صفحه های بارگیری NBA 2K21 اضافه کرد ، کشف کرد ، افزودن آنها به بازی ای که مردم برای آن هزینه کرده اند ، همیشه باعث خشم قابل توجیهی می شود.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری