خبر

 • تک بورد - تماشا کنید: زندانی فرار شده پس از خرید برای Call of Duty اسیر شد

  تماشا کنید: زندانی فرار شده پس از خرید برای Call of Duty اسیر شد
  4 روز و 19 ساعت قبل

  Facepalm: به نظر می رسد طرفداران Call of Duty برای گرفتن جدیدترین نسخه از امتیازات طولانی مدت ، صرف نظر از خطر ، دست به هر کاری خواهند زد. یک مرد بریتانیایی آنقدر از بازی در CoD: Black Ops Cold War ناامید شد که واقعیت فراری بودن را که از زندان فرار کرده بود برای بیرون رفتن و خرید بازی نادیده گرفت. متأسفانه برای او ، او توسط پلیس گرفتار شد و اکنون پشت میله های زندان است.

  پلیس وست میدلند گزارش می دهد که کلینت باتلر 36 ساله به جرم از جمله سرقت و جرایم اسلحه گرم در حال گذراندن دوره 17 ساله طولانی تمدید حبس بوده است. قرار بود این کار در سال 2024 پایان یابد ، اما به نظر می رسد باتلر نمی توانست صبر کند: او در 28 نوامبر سال 2020 از زندان باز MP MP Hill در باکینگهام شایر فرار کرد.

  در 13 ژانویه ، دو افسر پلیس بیرمنگام باتلر را دیدند و یک دوست در مرکز شهر این زوج وقتی پلیس را مشاهده کردند متوقف شدند و جهت خود را تغییر دادند ، تلاش آنها برای برانگیختن سوicion ظن با شکست ناگواری روبرو شد.

  آیا به خاطر آن به زندان بازمی گردید؟

  وقتی از او س askedال شد که چرا در حین قفل در شهر بوده است - قوانین سختگیرانه "ماندن در خانه" انگلیس از 4 ژانویه اعمال شده است - باتلر پاسخ داد: "من برای دریافت فراخوان جدید آمده ام وظیفه چون نمی توانم در قفل بنشینم. " وضعیتی که بیشتر ما می توانیم با آن روبرو شویم.

  همانطور که در فیلم مشاهده می کنید ، باتلر فهمید که گزینه کمی وجود دارد جز این که بتواند برای آن تلاش کند ، بنابراین او افسر مرد را از ناحیه کشاله ران لگد زد. با این حال ، چون محکوم به زمین افتاد ، خیلی کارآمد نبود.

  باتلر اکنون دوباره در داخل کشور قرار دارد و با 13 ماه اضافی برای فرار از زندان و شش ماه برای حمله به افسران به حکم وی اضافه شد. .

  Call of Duty: Black Ops Cold War دارای 76 امتیاز و امتیاز کاربران فقط 2.6 است ، بنابراین شاید ارزش بازگشت به زندان را نداشته باشد. شاید باید به جای آن Assassin’s Creed Valhalla را انتخاب می کرد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری