خبر

 • تک بورد - تست Nvidia RTX 4090 و برنده شدن روز اول آوریل

  تست Nvidia RTX 4090 و برنده شدن روز اول آوریل
  3 روز و 17 ساعت قبل

  چرا مهم است: روز اول آوریل است ، بلای جان تقریباً هر خبرنگار ، روزنامه نگار و مصرف کننده اخباری است که مجبور می شود از شیرین کاری ها و شوخی های احمقانه روابط عمومی عبور کند که نباید هرگز تصویب می شدند. با این حال ، گاهی اوقات ، برخی از محتوای واقعی سرگرم کننده باعث می شود که دقیقاً همان چیزی باشد که امروز در اینجا داریم.

  همانطور که کانال YouTube Captains Workspace بازگو می کند ، انویدیا اخیراً GPU سری 4000 جدید خود را اعلام کرده است و اولین کارت RTX 4090 است. این سخت افزار ساختاری دارای 18000 هسته Cuda ، 232 هسته ردیابی اشعه و 48 گیگابایت حافظه است. و فقط یک کیلووات انرژی مصرف می کند.

  RTX 4090 از کانکتورهای دوگانه تغذیه استفاده می کند که مستقیماً به دیوار متصل می شوند ، و نیازی به ارتقا PS PSU رایانه فقط برای استفاده از آن نیست. در کل 12 طرفدار شرایط را خنک نگه می دارند (و همانطور که مشاهده خواهید کرد ، تلاطم زیادی ایجاد می کند).

  توجه به جزئیات در ویدیوی gag درجه یک است. خالق حتی PCB کارت را با هسته GPU چهار جانبه نشان می دهد. اما به نظر من بهترین چیز مطلق از نظر نرم افزار معیار استفاده شده برای تست کارت است.

  ما حتی در پایان ویدیو یک نگاه محرمانه به RTX 4090 Ti می بینیم ، اما من فکر می کنم به روزرسانی PSU مطمئناً مناسب است.

  Found از ویژگی های TechSpot است که در آن موارد هوشمندانه ، خنده دار یا موارد جالب دیگری را از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری