خبر

 • تک بورد - تریلر 'The Matrix Resurrections' اینجا است و پر از تخم مرغ عید پاک است

  تریلر 'The Matrix Resurrections' اینجا است و پر از تخم مرغ عید پاک است
  14 روز و 1 ساعت قبل

  برادران وارنر پیکچرز آماده است تا طرفداران را به جایی که همه چیز در آن آغاز شده بود ، بازگرداند و مسیر امروز با نمایش اولین تریلر رسمی فیلم The Matrix Resurrections آغاز می شود. در صورت علاقه به چنین مواردی ، تعداد زیادی برگشت و تخم مرغ عید پاک در تریلر وجود دارد که طرفداران نیز می توانند آن را کشف کنند.

  چهارمین فیلم در حق رای دادن ، نشان می دهد کیانو ریوز و کری آن ماس نقش خود را در نقش نئو و ترینیتی بازی می کنند. تریلر با توماس اندرسون ، معروف به نئو ، با یک درمانگر با بازی نیل پاتریک هریس باز می شود. او خواب هایی را می بیند که "فقط یک رویا نبوده" و می پرسد آیا او دیوانه است. ظاهراً نئو گذشته خود را به خاطر نمی آورد ، اما ممکن است در این "رویاها" به او بازگردد.

  به نظر می رسد نئو و ترینیتی همدیگر را به یاد نمی آورند ، اما احساس می کنند که آنها " پیش از این ملاقات کرده اید.

  اگر داستانهای جذاب را کنار بگذاریم ، تریلر با سکانس های اکشن بسیار خیره کننده ای که ما از این فرنچایز انتظار داشتیم تأثیر می گذارد. اولین فیلم از این مجموعه که در سال 1999 برای اولین بار به نمایش درآمد ، اثر "زمان گلوله" را که تعداد بیشماری فیلم ها و بازی های ویدئویی دیگر از آن استفاده می کردند ، رواج داد.

   https://techbord.com \ 'The Matrix Resurrections \' اینجاست و پر از تخم مرغ عید پاک

  (Simulatte)

  The Matrix Resurrections در 22 دسامبر 2021 در سینماها و HBO Max برای مشترکین بدون آگهی عرضه می شود. این آخرین فیلمی است که به طور همزمان در سرویس پخش پخش می شود و قبل از بازگشت برادران وارنر به اولین نمایش خود استراتژی.

  Found یک ویژگی TechSpot است که در آن مطالب هوشمندانه ، خنده دار یا جالب را از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری