خبر

 • تک بورد - تریلر جدید The Falcon and the Winter Soldier به نمایش درآمد

  تریلر جدید The Falcon and the Winter Soldier به نمایش درآمد
  5 روز و 1 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: WandaVision ممکن است مورد ستایش منتقدان و طرفداران قرار بگیرد ، اما کسانی که آرزو دارند یک سری ابرقهرمانی سنتی تر داشته باشند ، ماه آینده با ورود شاهین و سرباز زمستانی به دیزنی پلاس دعای آنها پاسخ داده می شود. با نزدیک شدن سریع آن تاریخ 19 مارس ، پیش پرده جدیدی از نمایش مارول در Super Bowl دیروز سقوط کرد - و به نظر خوب می رسد.

  چند هفته پس از اتمام اولین دوره 9 قسمته WandaVision ، سرویس Falcon و The Winter Soldier به سرویس های پخش جریان دیزنی راه می یابد. این از Avengers ادامه می یابد: Endgame ، با سام ویلسون (آنتونی مکی) ، ملقب به Falcon ، پس از بازنشستگی استیو راجرز از نقش خود ، سپر ویبرانیوم کاپیتان آمریکا را حمل می کند.

   https://techbord.com تریلر جدیدی از The Falcon and the Winter Soldier فرود آمد

  آخرین تریلر 'تطبیق ناپذیری را نشان می دهد احساسات پلیس ، با جیمز بوکانان "باکی " از بارنز (سباستین استن) که در صحنه آغازین پرسیده شد ، "" چرا سام شما را بدتر می کند؟ " البته جنگ ، پرواز و شکافهای فراوانی وجود دارد. تا اینجای کار ، مارول - که خوب است.

  این تریلر بازگشت شارون کارتر (امیلی CanVamp) و بارون هلموت زمو (دانیل برول) را می بیند ، دومی ماسک بنفش معروف خود را حمل می کند. همچنین نگاهی اجمالی به یک شهر ساحلی که می تواند مادریپور باشد وجود دارد. شایعه شده است که مکان خیالی جنوب شرقی آسیا قسمت بزرگی از The Falcon and the Winter Soldier است. برخی ادعا می کنند که پیوندهای قوی ولورین با این جزیره نشان می دهد که وی می تواند در طی نمایش به MCU معرفی شود ، هرچند که به نظر آرزو می کند.

  شش نفر شاهین و سرباز زمستانی اجرای قسمت در 19 مارس آغاز می شود.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری